Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gyökérség, ha olyanokat...

Gyökérség, ha olyanokat jelölök facebookon ismerősnek az iskolámból, akiket csak látásból ismerek maximum, még nem is beszéltem velük?

Figyelt kérdés
Meg ha aztán rá is írok a chaten, emiatt gondolom furcsán nézhetnek rám, nem?
2013. márc. 17. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
minek jelölöd be, ha nem is ismered, csak egy suliba jártok? És mégis mit irsz neki? Hogy szia mizu?
2013. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit, csak úgy valamit
2013. márc. 17. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Ismerkedni nem így kell. Olyat jelölj be akivel már ismeritek egymást. Itt kihangsúlyoznám, hogy neki is ismernie kell téged. Persze vannak kivételek, de iskolás társak eseten szerintem ez a minimum. Engem is bejelölgetnek olyanok akikknek az arcát se láttam még. Ha sokezer ismerőst szeretnél,legalább olyanokat idegesits, akihez semmi közöd. Így legalább a környezeted nem beszél majd ki. De legjob lenne, ha csak olyanok lennének bejelölve, akivel a való életben is egy jót tudnál beszélni.
2013. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen elég szánalmas. Az ilyeneknek lesz vagy 1000 ismerősük, de nem beszél velük senki.
2013. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Hát nem tudom. Nekem így lett a legjobb fiú barátom..régen egy suliba jártunk,aztán bejelölt facebookon,megbeszéltük,honnan ismerős..találkoztunk és azóta eltelt 2 év és minden nap beszélünk,találkozunk!:) És ha akkor nem ír rám akkor valószínűleg elsétálnánk egymás mellett az utcán,ami nagy kár lenne,mert nagyon sok mindenen mentünk már át együtt.

De azt én se bírom,hogy bejelölnek a suliból,de azért ha suliba találkozunk még a fejét is elfordítja,úgy gondolom ha már bejelöl akkor 'akar' is valamit(ismerkedni) nem csak az ismerőseit gyűjteni,na az ilynetől fallra tudok mászni.

2013. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem gyökérség, csak semmi értelme. De a Te dolgod. :)
2013. márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régebben olvastam ezzel kapcsolatban egy cikket egy tinimagazinban, valami ilyesmi volt, hogy: "talán bunkóság visszautasítani egy sulitársad ismerős felkérését, de ha az összes kommunikációtok annyi, hogy néha köszöntök egymásnak, nem kell feltétlen tudnia minden mozdulatodról"

És ebben van igazság! A mai világban már nem tudhatja az ember, ki is a barátja igazából. Mindig benne van a pakliban, hogy legközelebb az fog veled jól kiszúrni, aki egyébként szuper gesztussal bejelölt a Facebookon.

(Mondjuk az is szemet szúrt ebben a mondatban, hogy "nem kell tudnia minden mozdulatodról", ugyanis aki kicsit is elővigyázatos, az nem osztja meg minden mozdulatát Facebookon)

2013. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!