Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hivatalosan lehet nálunk...

Hivatalosan lehet nálunk papírok nélkül hónapokig öcsémék kisfia?

Figyelt kérdés

Öcsémék kicsit felelőtlenül vállaltak babát,becsúszott ahogy mondani szokták. Megtartották,öcsém 22,a lány 19. Öcsém dolgozott,de csinált egy hülyeséget így lett többmilliós adóssága,kitették öket az albérletből,melót nem nagyon talált,szüleinknél laktak de összevesztek.

Férjem külföldön dolgozik,felajánlotta hogy kiviszi öcsémet is. Viszont hogy hamarabb egyenesbe jöjjenek,nálam hagyták a picurt,én itthon vagyok gyeden. 2 havonta jönnek 2 hétre haza.

Lehet ebből baj? A védőnő még pont megnézte amikor itthon voltak,de lassan megint esedékes,még csak 5 hónapos.


2016. nov. 1. 19:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt: a babó anyukája ia ment dolgozni öcsémmel és a férjemmel.
2016. nov. 1. 20:00
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Azért 5 hónapos gyereket ''magára''hagyni... hát a véleményem megvan. Kiborító az ilyen minek szül.
2016. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A nagynénje vagyok,nem idegenre hagyta.

Bár nincs az a pénz amiért én itthagynám a sajátom,ő is csak 9 hónapos.

Nekem is kisfiam van,legalább ruhákra nincs gond.

Skypolunk hogy lássa őket,nem tudom mennyire fog ragaszkodni.

2016. nov. 1. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A lányom elvált és úgy volt, külföldre megy dolgozni. A 3 kiskorúra én felügyeltem volna. Úgy emlékszem, a gyámügyön kellett valami papírt megírnia, hogy átruházza a felügyeletet rám.
2016. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
ideiglenes családba fogadás a neve.
2016. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Minimum egy meghatalmazást kell írnia a szülőknek, hogy eljarhatsz a gyerekkel kapcsolatos ügyekben. Anélkül még orvoshoz se viheted
2016. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!