Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el újra barátko...

Hogyan kezdjek el újra barátkozni?

Figyelt kérdés
3 gyerekem van. Egyszerűen mindenki elmaradt tőlem. Én egy nagyon h@lye ember vagyok, mindig azt keresem,kinek hogy tudok segíteni. Egy idő után mivel rossz dolgok történtek, megzuhantam. És én is elmaradtam mindenkitől. rájöttem senki sem keres. Bármit is csináltam, beszélgettem, egyszerűen nem kerestek. De hiányzik a barátság. Biztos van velem baj, ezt nem mondom, hogy nincs. De az biztos, hogy senkitől nem kaptam vissza azt amit én adtam. Pl: suliba hordtam egyik gyereket, tudtam az anyja dolgozik, jól jön nekik a segítség. Majd nemrég kórházba került a pici, hát senki nem jelentkezett, hogy nekem kell e segítség. Mindenki csak panaszkodik. Rosszul esett. Gyerekem barátait szoktuk hívni, szeretnek is itt lenni. Hát mit látok? Facen ilyen buli, olyan party, gyerekek persze. Fiamat meg senki sem hívja meg. Átlagos gyerek, szeretnek vele játszani. Nem azért, mert rossz vagy bármi. Én tudom engem nem szeretnek, ez lehet az oka mindennek. De eddig nem jutottam el , hogy miért. Mit csináljak, hogy a fenébe kezdjem el építenmi újra az életem??? Szóljak? legyek kicsit "erőszakos"???De így érzem én fordulok be ha így marad. :(
2016. nov. 2. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenekelőtt keress fel egy pszichológust!!
2016. nov. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy kihasznaljanak. Mondj nemet, ha kell. Gondold at, kire lehet szamitani.
2016. nov. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Ezekkel az emberekkel nem kell foglalkozni, csak kihasználnak. Lépj be pl fb-on csopikba,ott új ismeretségekre tudsz szert tenni.
2016. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Volt egy "barátnőm" De odaig jutottunk, hogy napi szinten beszéltünk bár, de csak róla. Szó szerint szívta az energiámat. De évekig! Kitartottam, bíztam benne, én is visszakapok valamit. Most nekem kellene, minden nap próbálok vele valamit, érdekes sosem ér rá. De azt tudom, most valaki mással barátkozik. szó szerint le vagyok pattintva.

Gyerekem barátainak a szüleivel próbálnék beszélgetni, esküszöm senkinek egy rossz szót nem szólok, bár erőszakos sem vagyok. Mégsem hívják sehova szegényt! Múltkor már sírt. De az ő gyerekeit siméán engedik ide.

Totális elbizonytalanodás. Igyekszem nem belemerülni a kis bánatomba, de egyre jobban szorít a mellkasom is emiatt. Én most reggel a boltnál találkoztam az egyikkel, akivel úgy ahogy jóba vagyunk. Mondtam neki, nagypn szeretik egymást a gyerekek, szívesen felköszöntötte volna a fiam is a szülinapján. Lehet nem kellett volna. De ez úgy fájt már. Épp felléptem a facere, gyerek is itt állt, és meglátta, elpityeredett.

2016. nov. 2. 12:10
 5/7 anonim ***** válasza:

"Épp felléptem a facere, gyerek is itt állt, és meglátta, elpityeredett." ???? Ez most mi?

Mekkorák a gyerekeid? Nincs férjed? Nem dolgozol?...stb...

2016. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak pofatlan emberek.


Nalunk is volt hasonlo eset. Legyel kozombos veluk, ne mutasd ki, ha faj!

2016. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Másodikos a gyerekem. A másik kettő kicsi. Férjem hétvégente jár haza, egy ideje messze van kiküldetésben. Már arra is gondoltam utánaköltözünk. Végül is mi köt ide.. Gyereket a suli. De nem biztos, hogy jó a megfutamodás. Szerintem velem van a baj, és ott is így járnék évek múltán.
2016. nov. 2. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!