Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kezdjek el "újra" barátko...

Hogy kezdjek el "újra" barátkozni?

Figyelt kérdés

Nem akarnám szaporítani a szót, feltettem az alábbi kérdést, ezen lévő linken:


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__4..


Ha elolvassátok, akkor megértitek, hogy milyen bonyolult helyzetben vagyok. Minden tanácsot megpróbálok megfogadni, mint írtam, amit tudok.

Szakkörökre nem megyek, tudom, hogy néhányan ezt írnátok, mivel ott más emberekkel vagyok.És itt jön egy hatalmas DE testnevelésből hiába vagyok 5-s ha nem vagyok az a "sportember" féleség.

Rajzot szeretem, de nem akarom, hogy megmondják mit kéne lerajzolnom, illetve megrajzolnom.

Fizika szakkör nem, mivel utoljára majdnem kiöntöttem a folyékony higanyt.

Média szakkört megnéztem milyen, de inkább elmélet van, és nem mutatja be a tanár úr, hogy használjuk az adott programot, és ha valaki beszél, annak vége van.



2013. szept. 6. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Osztálytársak? Csak 1 barátod volt (a londonba kiköltözős) és kész? Több nem?
2013. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elnézést, ha lent elolvassátok a válaszokat ott van pár információ az én elkeserítő társadalmi életemről. :-)


Nem, nincsenek barátaim, tudom milyenek...Ha átjönnének félnék, hogy törnének, zúznának. Utoljára az osztályomból csak normális embereket engedtem be, mivel 3.-n születésnapi zsúrt tartottunk, és természetesen összetörtek egy vázát. (Természetesen pont azt, amit a szüleim Olaszországból hozattak, és méreg drága volt, és amúgy is, most végképp több törékeny dolog van a házunkban...)

2013. szept. 6. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hajszál pontosan ebben a problémában szenvedek, mint te. Nem vagy egyedül!
2013. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!