Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A nyáron megyek egy táborba 2...

A nyáron megyek egy táborba 2 hétre, hogyan kezdjek barátkozni a többiekkel?

Figyelt kérdés

Jó ötleteket szeretnék, már voltam itt és akkor sajnos csak 1 lánnyal voltam, hogyan lehetnék akár több emberrel is?

kb:5-10 emberre gondoltam. :)



2014. jún. 21. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Majd a marhavagonokban megismerkedsz pár emberrel.

Hosszú az út Lengyelországba...


Menj oda és beszélgess, kezd úgy hogy: Bocsi Te voltál már itt vagy hasonlók.

Aki egyedül van az is jó célpont lehet, ülj mellé kezd beszélgetni bármiről.

2014. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szobatársakat célozd meg első sorban. Ha csak egy emberrel sikerül haverkodni, akkor ketten is oda mehettek másokhoz dumálni. Biztos lesz szitu, hogy valahol várakoztok, vagy csak szabadidőben ültök, környékezz meg egy társaságot, álljatok/üljetek a közelükbe, melléjük, megfelelő pillanatban, pl. ha épp nem dumálnak, oda lehet szólni egy beszélgetést indító kérdéssel. Kajálásnál az asztaltársaságot is megkörnyékezheted. Talán még jobb is, ha egyedül ülsz le egy asztaltársasághoz, még ha sikerült is már valakivel haverkodnod, mert akkor van esélyed, hogy nagyobb társaságot szerzel magadnak. Több szálon indítasz ismeretséget. Meg ugye már az elején, az utazás alatt is ismerkedhetsz. Csak mielőtt felszálltok a vonatra/buszra, már előtte próbálj beszélgetni, nehogy az úton derüljön ki, hogy olyan emberke mellé ültél le, akivel nem is vagytok egy hullámhosszon. Neten nézz szét, nincs-e pl. egy facebook csoport összehozva a leendő táborból.
2014. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen eddig! :)) Ezek tök jó ötletek! :D Gondolkodtam én is, azért kérdeztelek meg titeket, hogy hátha nektek is jut valami jó az eszetekbe. És azt szeretném mondani, hogy az utazás nem közös, külön megy mindenki. Csak a Pestiek utaznak busszal a tábor helyszínére. :)
2014. jún. 21. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!