Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki nem akart korábban gyereke...

Aki nem akart korábban gyereket, de ez megváltozott. Miért? És hogyan?

Figyelt kérdés
Olyan történetek érdekelnének, akik mindig mondták, hogy soha nem akarnának gyereket, el sem tudták képzelni, és mégis megváltozott a hozzáállás. Mi történt? Mitől változott meg?
2016. nov. 2. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Házasságban élünk a férjemmel nem akartam gyereket, de terhes lettem védekezés mellett. Amikor nőgyógyászhoz mentem kikértem az anortusz papírokat, de a doki pdaadta mellé az első vérvizsgálat beutalóját is és azt mondta, hogy bíztak magamban és hogy jó döntést fogok hozni. Olyan 11.hétig vártam, rágódtam folyamatosan. Féltem, nem voltak éppen megfelelőek a körülmények. De aztan egyik nap tudatosult bennem, hogy ha megfogant így akkor meg akar születni és a kétségbeesésemet felváltotta a szeretet. Megtartottuk, azóta van második is, akit már az elejétől terveztük, akartuk.

Felelősséget kellett vállalnunk érte, ha már minket választott szüleinek és nagyon szeretem őt emiatt

2016. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akartam, de mégis jött. Nem tudtam előtte, hogy mi hiányzik az életemből. Pedig baba hiányzott. Nagyon szeretem. Néha hiányzik a régi életem, de az új sokkal jobb.
2016. nov. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megismertem a férjemet, akkor már úgy voltam vele hogy egyszercsak majd jó lenne de féltem is tőle és halogattam. Aztán évekkel később kolleganőm terhes lett és elszomorodtam hogy én nem vagyok (pedig akkor nem akartam még). Aztán láttam naponta ahogy nőtt a pocakja, éreztem ahogy rugdosott, végignéztem a terhességét majd voltam babalátogatóbsn és szépen erősebb lett a vágy mint a félelem.
2016. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!