Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ha már álmosak...

Anyukák! Ha már álmosak vagytok, hogyan pörgetitek fel magatokat?

Figyelt kérdés
Legszívesebben én is lefeküdnék akkor, amikir a gyerekeim elaludtak este. De van ilyenkor még dolgom. Ti hogyan tudjátok megcsinálni ilyenkor? Kávé nem játszik, így is altatóval tudok csak elaludni.
2016. nov. 2. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
sehogy. átütemeztem mindent nappalra, ill hétvégére.
2016. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nappal nincs rá lehetőségem, dolgozom.
2016. nov. 2. 20:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én is..
2016. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a gyerekek aludtak, akkor én is lefeküdtem aludni.


Ha rendesen kialszod magad, akkor másnap lesz energiád a szükséges dolgokat megcsinálni (meg az apa is vegyen át egy részt az otthoni munkákból), emellett sok olyat csinál a legtöbb nö, ami teljesen fölösleges, csak "úgy szokás".


Altatót szedni meg igen veszélyes dolog.

2016. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem. Nappal el tudnál aludni magadtól, éjjel miért csak altatóval?
2016. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Ejjel nem mosok, fozok, takaritok. Kelj fel elobb!
2016. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4:30-kor kelek, 6:30-ig tanulok (levelező főiskola), utána keltem a gyerekeket, viszem oviba, suliba, megyek dolgozni. 5 körül érünk haza, vacsi készítés, gyerekekkel kis játék, fürdetés, altatás. Utána van időm mosni, előre főzni, takarítani, elpakolni.
2016. nov. 2. 22:08
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

A sajat hibad, mar bocs.


Elore fozni es mosni. Teknoben mosol kezzel ? Vagy a folyoban ?

Mert ha nem , a mosogepbe nyugodtan be lehet rakni a ruhat 5 kor mos az magatol.


Ha minden nap 5 re ertek haza, akkor mit kell elore fozni ? Igy mindenki eszik meleget delben , akkor mikorra fozol ?


Csak szervezes kerdese.


Es minden nap tanulsz reggel ?

Minek ?

Nekem ket diplomam van, egy egyetemi es foiskolai, a vizsgaidoszakban kell tanulni, foleg nem a levelezon napi ket orat.

2016. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

8#-assal értek egyet.


De ha amikor hazaersz csinalod a vacsit, akkor minek fozol meg ejjel? No meg elore??? Minden este?


En 6 kor ertem haza,ferlraktam a kajat, kozben gyerekkel beszelgettem, tanultunk, jatszottunk, kozben lement egy adag mosas. gyerek 7 kor furdott, talaltam a vacsit esti mese es alvas, aztan kiteregettem, kozben apa elmosogatott.


Levelezore meg nem kell naponta 2 orat tanulni.

2016. nov. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Anyám anno fél 7-re vitt oviba, suliba, aztán rohant dolgozni. Délután 5-re jött értem, bevásároltunk, délután fél 7-re értünk haza (jelzem busszal és gyalog, mert autó nem volt a családban). Akkor főzött (mert nálunk mindig meleg vacsora volt), azután elmosogatott és bizony sokszor kimosta kézzel másnapra a ruháikat, ha beleizzadtak és a nadrágjaikat, ha felcsapták vagy valami, mert 2 váltásuk volt összesen. Az egyik rajtuk, a másik száradt. Közben engem is megfürdetett. Este fél 11-re lett kész mindennel, addigra én már megvacsiztam és ágyban voltam. Mosni minden mást hétvégén mosott, akkor még kézzel. Nem hiszem hogy nincs annyi ruhátok, amivel egy hetet kilehet húzni és akkor a mosás, teregetés már eleve kiesik. Én is fáradt vagyok estére, nem bírok már annyit közel sem mint anyám bírt. Vasárnaponként 3 napra főzök így addig csak a mosogatás van. Utána 2 naponta főzök és elmosogatok, szerintem ennyit kilehet bírni. Közben az iskolás apával tud tanulni. Pakolnom sokat nem kell, mert nálunk a lassan 3 éves is arra van tanítva hogy elpakolja a játékait, mielőtt másikat vesz elő. De ha nagyon nem bírod mosd meg az arcod hideg vízzel, aztán ugrálj párat vagy fuss egy kört az udvaron, hidd el, hatásos.
2016. nov. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!