Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti is vacakul erzitek magatoka...

Ti is vacakul erzitek magatokat, ha a gyereketeket (oviskoru) nem hivjak el szulinapi zsurba?

Figyelt kérdés

Most lesz kozepsos, olyan oviba vettek fel, ami nem a korzetes ovink, csak keruleti, senkit nem ismertunk az ottani gyerekek kozul es mas jatszoterre is jartunk es jarunk.

Az eszemmel persze megertem, hogy a csoport jo resze egyutt jart ott bolcsibe, egy helyen laknak, sokat futnak ossze utcan, jatszoteren, a szulok is reg ismerik egymast, joban vannak, kiscsoportban meg nem is volt jellemzo a zsur, ha volt akkor is fix letszamu helyen, szelektalni kellett. Nalunk van kisteso, akivel itthon vagyok, igy egesz nyaron velem volt a "nagy" is, nem is jart akkor oviba.


Tavaly sem hivtak meg arra a ket bulira ami volt (igaz lanyok is tartottak, nincs veluk kulonosebb kapcsolata), de most is igy kezdodik az ev, hogy egy nyari szuletesu kisfiunak tartanak egy bulit, ahova o nem kapott meghivot.

Az eszemmel teljesen megertem en, de olyan szerencsetlenul jon ez ki, hogy meseli ki mindenki kapott meghivot, o meg nem. Faj erte a szivem. A bolcsiben anno nem volt ilyen, ott hivtak lanyok/fiuk is.

Azt sem akarom, hogy erezze rajtam, nekem is vacak ez. Volt valaki ilyen helyzetben?


2016. szept. 1. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

nem érdekel soha ....

mi sem a körzetesbe járunk

de miért zavarjon ha a másik gyerek nem akarja ott látni az enyémet?

nem kötelező meghívni az egész csoportot !

2016. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, ez nekem még sosem fordult meg a fejemben. Az én fiam most kezdte az iskolát, eddig 6 évet járt közösségbe (2 év bölcsi+4 ovi) és még soha egyetlen zsúron sem volt. Ez engem nem igazán zavar, mert tudom, hogy félénk, visszahúzódó az alaptermészete, és nem akarom megváltoztatni. Ő sosem lesz a társaság középpontja. Ez van. Biztos neki is lesz barátja. :)
2016. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
1-2 barát hívja meg, akivel nem játszik napközben arra el se vinném. 32 zsúrra se akarnék járni. Lazulj, lesz még annyi zsúr, h győzöd pénzelni. :)
2016. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekel. Mi sem hívunk senkit, mert a lakás nem játszótér.
2016. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Csak akkor zavarna ha a legjobb barátnője nem hívná meg. De te azt írtad olyanok tartanak zsúrt akikkel amúgy sem játszik, akkor meg mért zavar, nem tökmindegy? 30 gyereket ő sem hívhat meg és nem is akarnék annyi helyre menni.
2016. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%

jó tudni...

nálunk a bölcsi szokta tartani a zsúrokat.

külön figyelni fogom, hogy tart e az óvoda is minden gyereknep a szülinapján, ha nem, akkor én kézülök az oviba, majd beszélek a pedagógusokkal, vagy nevelőkkel, igazgatóval, hogy rendeltetnék bentre tortát, lufit, stb


és akkor nem maradnki a legalább a saját zsúrja a társaival :)

2016. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

ovi kezdésnél volt téma erről az első szülőin ...

ne önkényeskedj hanem vesd fel h mi lenne ha ...

ez a legjobb megoldás


nálunk van mert megszavaztuk de a másik csoportban pl nem szerették volna a szülök

torta + üdcsi és egy apró dolog a kincsesládából (amit a szülök visznek be olyan apró plüss kinder vagy más ami otthon már nem kell illetve az óvónők is)

ünnepi asztal van ebédnél és oda hívhat maga mellé 4 gyerek még

2016. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

ja ha vinni akarsz tortát mindképpen kérdezz rá h milyen lehet mivel Ántsz(vagy mi a szösz) hatáskörbe tartozik és büntetheti az ovit miatta !!!

lufit díszítést nem szoktak engedni

2016. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

kérdező, a te fiad elhívta ezt a kisfiút a szülinapjára?


fura, hogy mennyi kifogásod van arra, miért nem barátkoztak, majd hogy rosszul esik. de igazán nem értem mi köze ennek ahhoz, hogy melyik oviba jártok, vagy hogy nyáron ment-e a fiad, volt-e bölcsis.

1 éve oda jár, te is ismerkedhettél volna, ő is. ti is tarthattatok volna zsúrt, áthívhattátok volna a barátokat csak úgy is, ráérsz, te magad írod.

ugye? :) tegyél érte és akkor majd hívnak.

2016. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Szia, mi most voltunk zsúron de ott sem volt az összes gyerek meghívva csak akik a kislány barátai. A 20 gyerek közül 5 volt meghívott. Akivel nem játszik azt minek meghívni.
2016. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!