Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rendeltem egy autó ülést, azt...

Rendeltem egy autó ülést, azt hittem, hogy dönthető a háta, de közben olyan, hogy teljesen fekvőre lehet csak, vissza küldjem?

Figyelt kérdés
Nagy utakat nem teszünk, és ha mégis kéne akkor a hátához tennék valamit, hogy tartsa meg abban a pozicióban miben szeretném. Sokan azt mondják, hogy küldjem vissza mert ez nem jó. Jelenleg van ugyanennyi árban olyan mi dönthető 3 pozicióban. Hrtelen nem tudom eldönteni, mert ha azt nézem, ez jobb hogy teljesen le tudom dönteni..Csak azt mondják, hogy nem fix stb. szerintetek?
2016. nov. 3. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen márka?Melyik kategória(I-II-III)?Linkelnél?
2016. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bakker,most fogom fel,amit írtál:"Nagy utakat nem teszünk, és ha mégis kéne akkor a hátához tennék valamit, hogy tartsa meg abban a pozicióban miben szeretném."Már nem is akarom tudni milyen ülést rendeltél....
2016. nov. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Hogy a bánatban lehetne vízszintesbe dönteni egy gyerekülést? Van 15-25kg-s gyerekülésünk, annak a támláját lehet vízszintesbe hajtani, ha kiveszem az autóból, és leteszem a földre. Amúgy az ülés dőlésszögéhez igazodik, tehát az autóban nem állítható. Ami 3 fokozatban állítható, az 0-18 vagy 9-18kg kategória, gyanítom, te ebben a kategóriában keresel. Tehát ha olyan ülésed van, aminek a háttámlája vízszintesre hajlik, az az autóba betéve nem állítható. Valami nagyon félresiklott itt.
2016. nov. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is erdekelne az ules, mert igy az irasodbol fogalmam sincs, hogy mire gondoljak.
2016. nov. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"a hátához tennék valamit, hogy tartsa meg abban a pozicióban miben szeretném"


Ezzel az erővel ülés nélkül is szállíthatod a gyereket, mert ha bármit teszel a hátához, nem véd rendesen.

2016. nov. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
most a piciknek való háttal berakós hordozó/vagy szűkítős ülésről beszélünk? mert a többit nem lehet dönteni,hogy döntenél már meg egy fixen berakott,bekötött ülést? linkelnéd?
2016. nov. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ulest boltban, szemelyesen kell vasarolni.
2016. nov. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9-18ig ülést lehet dönteni, nekünk is olyan van, de csak 3 pozícióba. Nem vízszintesre. Mekkora a te ülésed? Sokat segítene, ha elmondanád, hogy milyen.
2016. nov. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na erre kíváncsi vagyok...
2016. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!