Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki ujra dolgozni megy hogy...

Aki ujra dolgozni megy hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés
ahova felvennének dolgozni a délelőtti müszakom 6-tól 2-ig lesz,délutáni 2-től este 6-ig.férjem soksazor 12 órázik,vagy este 9-ig dolgozik,vagy reggel 6-tól.ez esetben mi a teendő,ha majd óvodába jár a gyerek és 7-kor szokták leghamarabb vinni a gyereket,gondolom nem vihetem oda fél 6 után,este 6-kor meg már zár az ovi,tehát nem hozhatom este fél 7-kor haza.se ismerős,se nagyi nincs aki segithetne.tehát akkor nem tudok dolgozni?arról nem beszélve hogy bármikor lebetegedhet ,vagy hirtelen érte kell menni stb.mitévő legyek?
2016. nov. 4. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
vagy felfogadsz valakit aki segít azokba az időkbe amikor nem tudod megoldani vagy keresel másik munkát.
2016. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Dehogyisnem tudsz.Keresel másik helyet.
2016. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egyáltalán nincs aki segítsen, akkor muszáj leszel még keresgélni a munkák között. Nálunk az ovi 6-18-ig van nyitva (de sok helyen még eddig sem) és 1/2 7-től lehet vinni a gyerekeket, de akkor még nem óvónénivel vannak, ill. du 5 után már szintén nem óvónénivel vannak. Max azt tudnám javasolni, hogy ha tudod kik járnak oda oviba (esetleg vele egy csoportban) és van olyan szülő akivel jól ki tudsz jönni, akkor vele ez megoldható. Nálunk is van egy ilyen, anyuka reggel 6-tól dolgozik, ha délelőttös, ill. este 7-ig ha délutános. A kislányok jó barátnők is, így ha délután megy a sajátjáért az anyuka a másikat is elviszi hozzájuk és vagy mennek érte vagy ők viszik haza a kicsit.
2016. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Nyugdíjas megbízható szomszéd? Babysitter?


Esetleg összehangolni nem lehet a férjeddel a munkaidőtöket? Egyikötök visszi a másik hozza (akár hetente felváltva)


Nekünk már 4 gyerekünk van, én otthon vagyok a kicsikkel. Mikor a nagyok bölcsisek voltak és kiscsoportban május közepéig (utána már otthon voltam) mi úgy oldottuk meg, hogy hétfőn vagy én vittem őket vagy együtt a férjemmel, anyukám ment értük, sokszor ott is aludtak hétfőnként olyankor anyukám vitte őket kedden. Szerda-csütörtök a férjem vitte őket fixen, pénteken én vittem vagy együtt. Hétfő kivételével én mentem értük mindennap.


Jó nálunk van nagymama nem túl messze, igaz ő is dolgozik, de azért heti egyszer meg tudta (tudja, mert ő is és a lányok is ragaszkodnak a mamás délutánhoz) oldani. Ha nem lett volna babysitter segített volna. Most a 4 gyerekkel már van sitterünk. Amiben segít: alkalmanként elhozza a nagyokat az oviból, de ritkán. Heti egy nap ebéd után megyek a lányokért az oviba és elmegyünk csavarogni a kicsik nélkül, csak mi csajok. Ilyenkor a sitter van a fiúkkal.

2016. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ez miatt úgy kerestem munkát, hogy el tudjam vinni a kicsit oviba és volt talonban egy idős hölgy, aki ment volna érte, ha baj van és nem ér oda a férjem.
2016. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyet váltottam, aztán szerencsére a férjem is. Ő viszi reggel f9-re (már ha odaérnek :-) ) én megyek érte f4-re.

Táppénzt, ovis szüneteket, munkadélutánokat, programokat megbeszéljük és az van otthon akinek jobban belefér éppen.

2016. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!