Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki találkozott már ilyen...

Valaki találkozott már ilyen kakival? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

3 hónapos csak anyatejes babám nehezen kakilt legutóbb, és a kakijában fekete apró pöttyök voltak. Voltunk vele orvosnál,azon kívül ránézéare mindent rendben talált,pocija sem kemény... Ha legközelebb kakil és ilyen lesz,abból kell majd törletet vinnem kivizsgálásra. Találkoztatok már ilyennel? Esetleg valami tapasztalat,mitől lehet? Remélem valamennyire látni a pöttyöket. A képen kaki van,nem túl guszta! Ha nem bírja a gyomrod inkább ne nézd meg!

[link]


2016. nov. 4. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mint mikor banant esznek.
2016. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet vas vagy vér.

Szedsz vaspótlàsra vmit? Nem fàj a mellbimbód?

2016. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vasat nem szedek és a mellbimbóm is rendben van. Én is először vérre gondoltam,de a doktornő ilyet nem is említett. Szoptatós teát iszom rendszeresen. Attól lehetne? Megpróbáljam esetleg elhagyni?
2016. nov. 4. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem okoz ilyet. idd nyugodtan.
2016. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a szoptatós teától van ez
2016. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!