Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova teszitek az ujszulottet...

Hova teszitek az ujszulottet napkozben? Kisagyban van egesz nap? Nekem a haloban van egy kisagy ott ejjel van, es napkozben az ebedlobe szeretnen tenni, hogy lassak ra. Erdemes meg egy kisagyat szerezni erre a celra? Lehet ket kisagya?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 19:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is járókába tettem, nagy, rácsos járókánk volt, amiből kilátott.
2016. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Amíg újszülött, mozeskosar nagyon jól jön. Mindig vittem magammal, ahová mentem. Nekem ez vált be. Le tudtam tenni az érkező asztalra, a konyha asztalra is, vagy a nappaliban a kanapera, és mindenhol szem előtt és biztonságban volt.
2016. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%
Járòka, pihenőszèkben nèha babaszőnyegen de azt csak ritkán. Elvan nagyon magában is :)
2016. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Enyém újszülötként a kiságyba volt mindig mert evett aludt ,vagy ha sétálni mentünk akkor babakocsiba.
2016. nov. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%

Amíg nem forgott, addig sokszor a nappaliban az ágyon volt. Amerikai konyhás a ház, így,ha főztem, akkor is ráláttam. De volt,hogy a babahintában.

De igyekeztem megszoktatni neki,hogy aludni a kiságyban kell.

2016. nov. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egy újszülött még nem játszik. Eszik, alszik, kakál. Amikor nagyobb lett és ébren volt de még nem tudott forgolódni, akkor a kiságyába tettem körberakva neki való játékokkal és a zenélő-forgóját is nagyon szerette.

Amikor már forgolódott, akkor ment a játszószőnyegre.

Én a konyhából a kiságyra is ráláttam, ettől függetlenül szerintem fölösleges még egyet venni. Inkább járókát, annak később is hasznát veheted és pikk-pakk össze lehet csukni.

2016. nov. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%
Újszülöttként amikor ő aludt, aludtam én is kb :-) Aztán 4-6 hetes korától hordozókendőben volt sokat (Nandu szövött konkrétan). Amikor már éberebb volt, akkor letettem habtapira vagy játszószőnyegre és énekeltem, beszéltem neki.
2016. nov. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem igazán értelek benneteket.

Újszülöttet miért kell pihenőszékbe, járókába, hintába, habtapira rakni?

Annak van igaza, aki azt írta, h. az első hónapokban csak eszik, alszik, kicsit nézelődik a baba - én a saját kiságyukban 'tartottam' őket. Etetés (szoptatás) előtt kivettem őket a kiságyból, átpelusoztam, ettünk, ha szükséges még egyszer pelenkacsere, alkalmanként együtt bealudtunk a szülői ágyon. Néha hagytam ott nézelődni.

Mikor forgolódott, akkor váltottunk járókára, szőnyegre, ill. szőnyegre tett keményebb fr. ágy matracra, a hozzátáplálás elején - mikor még nem tudtak ülni - pihenőszékben voltak.

(Ezt három gyerek után mondom.)

2017. jún. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!