Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik hasznosabb? Adamo...

Melyik hasznosabb? Adamo hinta vagy a hordozokendo? Melyik jobb? Melyiket vegyem meg? Mintketto draga lenne

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
inkább a kendőt
2016. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Egyértelműen kendő. A hinta arra való, hogy jó messze elrakd magadtól, mert nem akarsz hozzá érni sem, de azért valami adjon már neki pótlást, ha már az anyjából nem kaphat. A kendő viszont biztosítja a normális baba-anya kapcsolatot.
2016. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszonom. Es melyiket vegyem? Annyi fajta van az interneten es vegkepp nem ertek hozza,olyat szeretnek amit rogton szuletese utan lehet hasznalni. Nektek melyik valt be?
2016. nov. 6. 09:55
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Adamo. Mèg akkor is örömmel ugrándozva használja a baba/kisgyerek, amikor már alig bírod pár méteren cipelni, nemhogy órákig hordozd.


De egyébként marhaság összevetni a kettőt, mert nem ugyanarra valók.


Feszes csípő miatt a lányom üvöltött a helyesen megkötött rugalmas kendőben, így nem tudtuk használni.

Az adamo viszont rengeteget segített az izomzat ellazításában. A hintázás stimulálja az agyi pályákat, így a megkésett mozgásfejlődésű babáknak áldás, nem véletlenül használják a korai fejlesztésben is neurológusok ajánlásával.

2016. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Úristen 4-es, ezt ugye nem gondoltad komolyan?

Nekünk adamo utánzatunk van, azt hiszem 6000 volt + pk, és használt, de tökéletes állapotú kendőnk, az 7000 volt. Eredeti adamo nincs meg ennyiből. Mind a kettő hasznos dolog, más funkciókkal, össze sem lehet vetni a lényegüket.

2016. nov. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, 2-esnek akartam írni...
2016. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mind a kettő hasznos! Az adamo és a karikás kendőnk is a második babámat szolgálja (4 hetes). Ugyan én csak bevásárlásnál meg hasonló esetekben használom a kendőt, mert a nagy ül a bevásárló kocsiban (2év 4 hónap), mert elég nyugis baba, de mindig jókat alszik benne :)

A hintát is szereti! Használtan is lehet venni, akkor már mindjárt nem olyan drága! :)

Ha mindenképp választani kell, akkor gondold végig, melyik milyen élethelyzetben jönne jól. Ha a kendő mellett döntesz, akkor is vedd számba mikor használnád, nekem pl a hagyományos kendő azért nem volt praktikus, mert hosszú volt és a kocsiban nehéz volt felvenni...

2016. nov. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ha mind2ből használtat nézel, az sem férne bele? egy utánzat adamo újan 10e, használtan 5-6ért biztos találsz, egy hosszú szövött kendő pedig, ami jó a hordzás elejétől a végéig, újan van már 15e körül (nandu olsóbban is, csak az lutri), használtan is kapsz 12ért, vagyis max 20e-ből megvan a kettő - egy új adamo asszem kb ennyibe kerül.
2016. nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Nezelodok neten valami olcsobbra. Az adamo hasonmasat hogy hivjak? Hordozokendobol szeretnek ujat
2016. nov. 6. 12:29
 10/12 anonim ***** válasza:

"Adamo jellegu"," textil hinta"igy szoktak hirdetni,kendobol rugalmasat szeretnel vagy szovottet...rugalmasbol szoktak újat javasolni,de szerintem ez sem letszukseg,az enyém legalabbis ugyanolyan volt,mint mikor megvettem,mikor tovabbadtam rajta,pedig hasznaltuk.

Egyebkentm kendot tudsz probalni is,millio hordozos klub van en ajanlanam..egyreszt a helyes kotes miatt masreszt tobbfelet tudsz próbálni,berelni...

2016. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!