Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adamo hinta vagy elektromos...

Adamo hinta vagy elektromos hinta? Melyik a jobb? Melyik fejleszti jobban a picit?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek dönteni...nem tudom hogy melyik lenne jobb a babámnak.


Válszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 8. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyèrtelműen az Adamo. Nekünk is van a fiam imádja. Tovább is tudod használni.
2016. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Adamo tovább jó, nekünk is bevált.
2016. aug. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Adamo, két gyerekkel használtuk, szuper volt.
2016. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

A hinta nem fejleszt, hanem nyugtat.

Nekunk a pihenoszek jobban bevalt

2016. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De fejleszt, pl. egyensúlyérzéket. Két koraszülöttem van, mindkettőnek javasolták az Adamot. Nagyon bevált.
2016. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kedves utolsó válaszoló olyan jó hogy irtad hogy koraszülötteknek ajánlják, mert nekem is koraszülött babócám van.Már két órája megvettem 😉 Már csak a nagypapát várjuk, hogy felfúrja amit kell az ajtófélfába.Mindenkinek ment a zöld kezecske.
2016. aug. 9. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ezen jot mosolyogtam! Megis az elektromostol mit varsz? Megtanitja olvasni? Az szimplan arra jo, hogy ha lusta vagy lokni csak bekapcsolod. Lehet plussz funkciolya a rezges, de azt kezbevetellel vagy babakocsival potolhatod. Az adamo tokeletes. Igyis ugyis ott kell lenni, mert neha csodakra kepesek es abbol is kiesnek!
2016. aug. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A koraszülöttes vagyok. Azért ha nem akar benne lenni ne ijedj meg és ne add fel, a nagyobbik fiam már hat hónapos volt, amikor egyáltalán szóba került az Adamo, ő nagyon szerette, délután mindig ebben aludt. Gondoltam a kicsinél milyen jó lesz, aki szintén "kora", a kezdetektől tudjuk használni. Egy hónapos volt, amikor hazajöttünk a kórházból, de ő az elején nem akart megmaradni benne, kb. három hónapos korától használtuk, akkor már nagyon bírta.
2016. aug. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!