Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek tömtek fogat terhesen,...

Akinek tömtek fogat terhesen, röntgen nélkül csinálták?

Figyelt kérdés
Sajnos egy fogamat be kell tömni, mondta az orvos, hogy nem lehet ilyenkor röntgenezni. Én nem tudom, hogyan megy ez, 30 éves vagyok, de ez az első lyukas fogam, többen mondták, hogy tömés előtt kell a röntgen. Persze nyilván én sem a röntgent akarom, csak nem tudom, anélkül rendesen be tudja-e tömni a fogat az orvos.

2016. nov. 7. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell egy egyszerű töméshez röntgen. Nekem gyökérkezeléshez volt szerencsém terhesen, na az már húzósabb röntgen nélkül, de az idős, tapasztalt doki megcsinálta azt is.
2016. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű töméshez nem kell röntgen
2016. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Azt mondta elég nagy a lyuk sajnos, lehet, hogy gyökérkezelés lesz belőle. De remélem megúszom.

2016. nov. 7. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak olyankor röntgenezték, amikor kívülről semmi nem látszódott a fogon, és meg akarták nézni, mi van belül.

De sem töméshez, sem gyökérkezeléshez nem röntgeneztek, csak hiba feltáráshoz.

2016. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem se kellett röntgen,de meg erzestelenitot sem adott(mondjuk azt azert mert azt mondta,h nagyon pici a lyuk,nem er ideget),nem is fajt egyáltalán..
2016. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tömtek fogam és nem kellett röntgen.

A bölcsességfogam vésni kellett volna, na az nem jött össze röntgen nélkül. 30 hetes koromra sok sok gyulladás után csak áttört valahogy.

Most is megszívtam, régen gyökérkezelt fogam kellene húzni mert alig tudok vele rágni, nem tudom mi lesz vele, még nagyon az elején vagyok. :(

2016. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!