Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire rossz...

Szerintetek ez mennyire rossz ötlet? Ti mit szólnátok? Belefér?

Figyelt kérdés

Van egy b,nőm. Nem valami tehetősek! Sok mindent szeretnének na de, hogy a lényegre térjek szeretnének többek között gyerekülést venni a kicsinek.


Arra gondoltam, hogy karikor meglepnénk őket egyel.

Nagyjából ismerem az ízlésüket, ki is néztem nekik egyet!

Ezt:

[link]


Vagy szerintetek ez "túl sok" lenne?

A pénz nem igen lényeg. Ha tudtok szebbet,biztonságosabbat akkor megosztanátok velem?

Nektek milyen van? Amúgy kisfiú a drága.



2016. nov. 7. 20:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl sok. Ilyen drága ajándékot nem szoktak venni, pláne, hogy nem tudják viszonozni. Kedves tőled a szándék, de lehet, hogy csak kellemetlen helyzetet idéznél elő vele. Vegyél valamit a kisfiúnak, de inkább csak valami játékot.
2016. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem vennék mivel nem t7dod passzol e a kocsijukba, kényelmes lenne e.
2016. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Teljesen meggondolandó amit írtok. Én bennem is kétségek voltak! Éppen ezért a kérdés:)

Véletlen sem akarom megbántani ezzel. Csak kedveskedtem volna. De tudjátok mire gondoltam?! Az apuka egojának sem tenne valami jót! Elvetem az ötletet.. Pedig szívük mélyén biztosan örülnének neki!

Köszi:)

2016. nov. 7. 23:02
 14/15 anonim ***** válasza:
75%

nektek van már gyerkőc? ha igen, esetleg a mostani üléseteket odaadni, hogy vettél másikat, neked nem kell. Vagy veszel egyet, azt mondod kaptátok, de mivel neked van, odaadod nekik.

Vagy megkérdezed, hogy van egy rokonnak/ismerősnek/szomszéd állatorvosának stb. egy ilyen és ilyen ülése eladó 10e-ért, alig használt, jó lenne-e nekik. Persze csak akkor, ha tényleg megengedheted magadnak és nem az a lényeg, hogy tudja, 50ezres ajándékot kapnak tőletek. Én bnőmnek gyerekágyat vettem, ezt mondtam 8e volt, igazából 25, de mai napig nem tudják.

2016. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%

nyilván ajándékba kapná, nem fizetttetnéd ki vele a csalós 10ezres árat :)

na érted :)

2016. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!