Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 lanyneven gondolkozunk, de...

3 lanyneven gondolkozunk, de nem tudunk donteni. Szerintetek melyik a legszebb a 3 kozul?

Figyelt kérdés

Emily

Grace

Amy


Ezen a 3 neven gondolkozunk. Azert ezek a nevek, mert nem Magyarorszagon elek, es a parom sem magyar :)


Nekem mind 3 nev nagyon tetszik, bar valami az Emily fele huz :)


Csak kivancsi vagyok nehany embernek velemenyere is.


Magyarorszagra egyebkent fogunk jonni neha, tehat kivancsi vagyok nehany otthoni lakos szubjektiv velemenyere a nevekrol. Koszonom :)



2016. nov. 8. 21:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Amy tetszik legjobban. Emily egyáltalán nem, de lehet azért mert felénk az Emília borzasztó felkapott lett. Grace olyan semleges.
2016. nov. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem a Grace tetszik a legjobban :)
2016. nov. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Emily és az Amy tetszik nekem.
2016. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A Grace a legszebb ezek közül. De az Amy nem az Amanda becézése az angolban?
2016. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Grace nem tetszik.

Emily szép, de már uncsi.

Amyre szavazok.

2016. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nos ami az Emily nevet illeti:


En mindig is bajos nevnek tartottam. Mar korulbelul 10 evvel ezelott is azt mondtam, hogy ez egy szep lanynev es a lanyomnak is adnam ezt a nevet. Nos most ahogy latom elegge sok lany kapja ezt a nevet.


DE termeszetesen minden idoszakban van egy tipikus nev amit sokan felhasznalnak, ez mindig valtozik. Lehet ebben az evben es a kovetkezoben rengeteg Emily lesz, de valoszinuleg par ev mulva csillapodni fog es egy masik nev lesz nagyon nepszeru, mint peldaul Kiara.


Nos az Emily nev mindig is bajos nev lesz szamomra, de a Daisy nagyon megtetszett es ugy dontottunk ezt a nevet adjuk a lanyunknak.


Es lesz harmadik neve is a lanyunknak, ugyhogy egyet szepet kivalasztunk majd a felsoroltak kozul :)


Koszonom mindenkinek a velemenyet.

2016. nov. 9. 20:05
 17/20 anonim ***** válasza:
hm. amúgy Emilyt mondtam volna, de harmadik névként lehet jobb a Grace. Egyébként ismerek egy kis Daisy-t Magyarországon (külföldi az apuka) és szerintem jól elhelyezkedik a név a magyar beszédben is.
2016. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem ez a három nem tetszik. Vagyis, hangzásra az Emily, de én is úgy vagyok vele, hogy ha külföldi lenne a párom, ettől különlegesebb nevet választanék.


Viszont!

Felmerült a Daisy.

Na az gyönyörű, adnám is.

2016. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Jaj utólag olvasom, hogy emellett döntöttetek. Nagyon jó választás. :)

Szerintem a három közül pedig a Grace hangzik vele legszebben, az Emilyvel mondva kicsit nehézkes, az Amy pedig rímel rá, ettől nem szép. Plusz az nekem egyébként se tetszik.

2016. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen, nem az Amy nevet valasztjuk majd melle :)
2016. nov. 10. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!