Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 32 hetesen korai bepakolni a...

32 hetesen korai bepakolni a korhazi csomagot? Szeretnem ha minden rendben lenne mar es meg lenne minden. Masodik baba

Figyelt kérdés
2016. nov. 10. 09:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Akkor pakold be:) de komolyan...nem hiszem,hogy barki allna feletted,hogy tilos..:)en soha nem pakoltam ossze 38 het elott,de en trehany vagyok es ugy vtam vele,hogy kb. 20 perc alatt megvan,felesleges stresszelni rajta.
2016. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
én is kb ekkor pakoltam össze és a 37.héten szültem, úgyhogy nem volt korán.
2016. nov. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Vilcsianyuja ***** válasza:
82%
Én nem pakolnám, mert akár 2 hónapig nem lesz rá szükség, és fogalmam se lenne, mit pakoltam el, mit hol kell keresnem a csomagban :) Vagy állandóan módosítgatnám, á, ezt beviszem, ezt nem viszem, aztán a végén fogalmam se lenne, most mi van a csomagban, és mi nincs. De én eléggé szétszórt és feledékeny vagyok, ahogy a mellékelt ábra mutatja.
2016. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
33 hetesen írtam össze, hogy mi kell, 35 hetesen pakoltam össze, 38 hetesen szültem.
2016. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Én is ilyenkor pakoltam össze és jó volt, hogy nem kellett még ezzel is vacakolni, mikor be kellett mennem a kórházba. Ami hiányzott, azt a férjem utánam hozta, mert nekem egy hetes volt a bentlét.
2016. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Most ezt komolyan meg kellett kérdezni? Nem mindegy, hogy korai vagy sem? Ha szeretnéd, hogy meglegyen minden, mert úgy érzed jól magad, akkor pakold össze. Ennyi. Senki nem fog leszidni, meg megbüntetni azért mert megcsináltad, és szerinte még ráért volna.

Én a 37. héten pakoltam össze, de őszintén szólva ráértem volna mind a két alkalommal akár akkor is bepakolni mikor már megkezdődött a vajúdás. Nem egy dolog, így is volt pár cucc, amit csak az indulás előtt tettem be.

2016. nov. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
Nekem korai. Ugyis tudod mar, mi kell. Legfeljebb osszerakod egy polcon a szekrenyben.
2016. nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Utólag visszagondolva összepakolnám. Július helyett májusban született meg a kisfiam. Jó lett volna, ha már össze lett volna készítve.
2016. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Én is összepakoltam már ilyenkorra mind a kétszer. Nem lehet tudni, mi történik a harmincas hetekben. Első szülésnél nem volt rá szükség a 40. hétig, de a másodiknál be kellett vonulnom a kórházba 33 hetesen, így jól jött, hogy már össze van rakva.
2016. nov. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 34. héten pakoltam össze, mert akkor utaztam külföldre 1 hétre, és fontos volt, hogy ha bármi történik, nálam legyen a kész pakk. Én mondjuk nagyon precízen összeírtam, mit raktam bele már, mi az, amit még utsó pillanatban kell betennem esetleg :)

Szerintem nyugodtan pakolj be, én is alig vártam már, és ez egy újabb lépés volt, ami azt jelezte, hogy közeledik a nagy nap :))

2016. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!