Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja lett egy pozitív...

Pár napja lett egy pozitív tesztem egy spontán korai vetélés után. Hogy gyugtassam meg magam, hogy most minden rendben lesz?

Figyelt kérdés

4. hét elejèn vagyok, hasszurkàn kivül màst nem igazán érzek. Az előző terhességemmel a 4. hét végén vetéltem el és annyira rettegek, hogy újra megismétlődik.

Németországban vagyok, doki nem akart felirni utrogeszt vetélés utàn kérdeztem, ezért magamtól iszom a palàstfű teàt,mit tehetek mèg? Próbàlok pozitív lenne,de utàna ismét elkap a félelem, rettegés :-( pedig boldog vagyok :-)



2015. jan. 28. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A palástfű tea szerintem jó ötlet volt ezen kívűl tényleg csak az segít ha pozitív vagy és pihensz amennyit csak tudsz! Nagyon szurkolok nektek! Hidd el minden rendben lesz :-D szép napot és boldog baba várást kívánok!
2015. jan. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tenni igazán nem tudsz mit, csak annyit, hogy kerülöd azokat a dolgokat és helyzeteket, amik ilyenkor ártanak: forró fürdőt, erős megterhelést, stb. Őszintén, nem lehet tudni előre, hogy minden rendben lesz-e (remélem, és szívemből kívánom, hogy úgy legyen!), abban én nem hiszek, hogy ha ilyesmit mondogatunk magunknak, akkor pusztán ezzel elkerüljük a bajt, fordítva viszont hiszem, hogy árthatunk: a rettegéssel, negatív gondolatokkal.


AZt hiszem, akinek volt valaha vetélése, az a szíve mélyén sosem tud már olyan felhőtlenül, naivan örülni a pozitív tesztnek, mint akinek minden elsőre sikerült.


Az szerintem sokat segíthet, ha megpróbálsz mindent megbeszélni a kicsivel, engem ez nyugtatott meg mindig.

2015. ápr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó a megnyugtatást :) Azóta már 17 hetes vagyok és minden rendben :)
2015. ápr. 27. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!