Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A menstruációm rendben megjött...

A menstruációm rendben megjött, de a második napon, "falkaparós" görcsökkel, kissé erősebb vérzésem volt. Lehet hogy korai vetélésem volt?

Figyelt kérdés
De ez csak egy délelőttöt tartott, egy körömnyi nagyságú alvadt vérdarabka is kijött tusolás közben, de már előfordult ilyen, nem izgultam túl. Hm?Már múlóban van, de egy ismerősöm erre azt mondta, h lehet hogy vetélésem volt. De semmi bajom, nem ömlik, sőt múlik, nem fáj semmi. Most menjek orvoshoz, vagy ilyenkor ha az is volt, akkor ürült és kész?
2013. jún. 1. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem több ciklusom is ilyen. Mivel terhes nem lehetek, szerintem ez a falkaparós görcs, alvadt vér nem jelent semmit. Egy kisebb fertőzés, nyálkahártya gondok is okoznak ilyet.


Vetélésem volt már, de az totál másmilyen volt.


4 terhességből van 2 gyermekem, sajnos vannak tapasztalataim.

2013. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató választ! Szerintem sincs nagy baj, de ijesztgetnek...
2013. jún. 1. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt 5 hetesen vetélésem. Biztosan vetélés volt. Orvos megnézte, mondta nincs ott semmi, ennyi volt. Egy teljesen normális mensim volt abban a hónapban, csak késet 1 hetet. Nem kell vele foglalkozni ha lelkileg nem okozott gondot. (nem teszteltél előtte, nem vártátok pont erre a hónapra, nem fáj a hasad) Minden nőnek az életében van 1-2 alaklom amikor elvetél, de nem is tud róla, nincs ezzel semmi baj. Csak akkor kell orvoshoz menni ha nagyon görcsöl a hasad vagy ha esetleg nem múlik 7-10 nap után sem a vérzés erőssége.
2013. jún. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor elvetéltem nem görcsöltem ennyire, viszont szülés után nagyon erősen görcsöltem, az orvos nem talált semmi problémát!
2013. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!