Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti örömmel mentek vissza...

Ti örömmel mentek vissza dolgozni?

Figyelt kérdés

Nemsokára vissza kell mennem dolgozni. Lassan betölti a 2évet a lányom és sajnos nem tehetjük meg azt,hogy 3 éves koráig itthon maradjak vele.

Iszonyatosan stresszelek miatta, csak félállásba mennék vissza de az 12ora/nap (eü).

A párom munkája teljesen kiszámithatatlan! Amikor ovis lesz Akkor eljövök majd innen és délelőttös munkat keresek vagyis addigra. Bár át lehetne ugrani ezt a pár hónapot míg nem megy oviba...

Mamák vannak de anyósom kicsit messze él, anyukámra viszont egyáltalán nem szivesen bízom pláne egy egész napra pedig ő itt van helyben :/

A sírógörcs kerülget és hányingerem van ha arra gondolok, hogy ide visszamenjek dolgozni...


2016. nov. 12. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mást nem tudsz keresni addigis? Pontosan mi a munkád?

Anyukádra miért nem mernéd bízni?

2016. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

El kell keserítselek, az a pár hónap az egy év! :(

Miért nem kérsz rövidebb műszakot?

Miért nem keresel már most délelőttös munkát?

Ki fogja hozni-vinni a kicsit a bölcsibe, ha se apukára se a nagyikra nem számíthatsz?

2016. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most ilyen stresszes vagy emiatt, akkor nyilván nem akarsz erre a munkahelyre visszamenni. És ha nincs segítséged, érdemes elgondolkodni, hogy inkább rövidebb, rugalmasabb részmunkaidős állást után nézz. Hiszen ott vannak a szünetek, a kiszámíthatatlan betegségek, nem minden munkahely és munkatárs tolerálja, ha szabikat veszel ki, táppénzre mész.
2016. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy felveszik oviba ha 2,5évesen szobatiszta az pont szeptember lesz. Gyerekintenzíven dolgozom de nem szeretnék ott maradni viszont bölcsibe sem szeretném adni mivel 12 órában dolgozom este lefektetem de másnap egyáltalán nem látom majd kovetkezo reggel felkelünk elmegyunk a bölcsibe Akkor megint nem vagyok vele :/

Ha meg éjszakára megyek Akkor ugye reggel bölcsi ,mire ő hazaér én elindulok dolgozni másnap reggel ő bölcsibe mire én haza érek. Valamiért amúgy is mumus nekem a bölcsi rengeteg szülőtől hallom,hogy teljesen kezelhetetlen lesz a gyerek. Elég lesz az ovi :D meghát felhívtam a bölcsit fel se veszik. Tehát a délelőttös műszak kilőve oviig.

Tudom nehéz így :( annyi minden kavarog a fejemben..

Anyukámmal sajnos nem vagyunk valami jóban hiába kérek valamit az ellenkezőjét csinálja. Meg mozgásában is korlatozott egy bizonyos szinten. Nem tudom elképzelni, hogy 1 óránál többre ráhagyjam :( biztos lesz amikor kell sajnos:/

2016. nov. 12. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Na most nem èrtelek...

Azt irod nem veszik fel a bölcsibe. Akkor most hova viszed? Az ovi mièrt jobb a te munkád szempontjából?

2016. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha!menne bölcsibe ezt írtam de nem is szeretném és pláne, elvileg fel sem veszik. Bár a főnököm aztmondta kötelesek felvenni ha elkezdek dolgozni,erre még rákérdezek hétfőn. Az ovi azért mert akkor munkahyet váltok.
2016. nov. 12. 22:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tavaszi beiratáskor nem iratad be a gyereket, akkor nem biztps hogy van hely, igy nem kötelesek felvenni.
2016. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Oviba nem kötelesek felveni 2,5 éves gyereket,én inkább bölcsibe íratnám kisebb gyerek létszám .
2016. nov. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!