Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire vagytok elégedettek...

Mennyire vagytok elégedettek a munkátokkal és az azzal járó környezettel? Örömmel mentek be dolgozni vagy nagyon nem várjátok a hét kezdetét? Fizetésről, akármiről írhattok mi az amivel nem vagytok elégedettek, mi az amivel igen, mit csináltok, stb.

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 22:53
 1/5 anonim válasza:
Ez neked miért jó?
2012. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagyon megelégedve a munkámmal, de jó kedvvel megyek be dolgozni mert jó csoportban vagyok benne, rendes értelmes jó fej, vicces emberek vannak ott. Éjszakai műszakban szinte nagyon jó ott a hangulat mert a nagyfőnökök nincsenek ott nem pofáznak bele mindenbe. A műszakvezetőm állati jó fej fiatal, vicces. Én a raktárban és az összeszerelő csarnokban dolgozom, többnyire az alapanyagokat meg a késztermékeket kell targoncával vagy békával bepakolni a helyére, és ennyi. Ha kell valami kapom a fülest rádión hogy ezt meg ezt vigyem ki az adott munkaállomásra és ennyi. Nem szakadunk ott meg, raktárban 3 an vagyunk szinte bármikor kimehetünk szünetre azt mi osztjuk be óránként 10-15 perc belefér. Magával a munkával nem vagyok megelégedve mert nem ilyet képzeltem el, de mit csináljak ha egyszer ez a lehetőségem van csak. A fizetésem sem egy álomösszeg de legalább éhen nem halok.
2012. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lassan három és fél éve dolgozok a jelenlegi helyemen, és azóta minden reggel gyomorideggel indulok el dolgozni. Pedig már magával a munkával meg is békültem, a kollégákkal is nagyon jó a viszonyom, mégis egyre rosszabban viselem az egészet. Ez van.. :(
2012. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeretek bejárni a munkahelyemre. A munkámban szeretnék előrébb lépni, vagy egy kicsit mást csinálni már (9 éve vagyok a szakmámban). A legjobb lenne cégen belül külföldre az anyavállalathoz jutni, de arra most nem látok nagy lehetőséget.
2012. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A jelenlegi munkámmal elégedett vagyok. A fizu nem az álom fizetés, de a munkatársak, a légkör, a környezet szuper. Az előző munkahelyemen kezdőnek számítottam, az engem "betanító" munkatársam nem igazán tanított be ... Érzésem szerint direkt, éreztem rajta a féltékenységet, hogy jóba lettem a főnökkel és a többiekkel...Persze mivel a munka nem úgy ment mint kellett volna, így ott nem maradhattam. ezek alapján úgy érzem van ami fontosabb, mint a fizetés...
2013. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!