Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti eladnátok azt a kismama...

Ti eladnátok azt a kismama nadrágot amiben elfolyt a magzatvizetek? (Természetesen alapos mosás után. )

Figyelt kérdés
Szeretném eladni a kismama ruháimat, az egyik legjobb farmerem az amiben elfolyt a magzatvíz, kb. kétszer hordtam.. Most dobjam ki? Vagy Ti eladnátok?
2016. nov. 14. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ki tudja ezt? De ha ráírod a gatyóra nem biztos hogy lesz rá vevő. Aki turiból öltözik az is kimossa először. Gondolom én :)
2016. nov. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy el. A magzatvíz nem fertőz, meg ki is jön.
2016. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

?? Miért te ráírod az eladandó nadrágodra,hogy "ebben folyt el a vized"?? Senki nem fog rákérdezni,neked meg nem kell elmondani,hacsak nem látszik rajta valami extra,bár kétlem.

Ez egy nadrág! Terhesség nélkül is érheti "baleset". Aki használt cuccot vesz,nyilván tudja,hogy volt már máson.

2016. nov. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
na ezért nem veszek én használt ruhát főleg nem egy idegentől :D
2016. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Én nem, de csak szentimentális okból. Megtartottam azokat a ruhákat, amikben szülni mentem.
2016. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kimosod eladod,senki nem tudja mi történt
2021. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!