Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért látom azt hogy egyre...

Miért látom azt hogy egyre több kismama és kisgyerekes érezteti itt hogy csak ő a jó?

Figyelt kérdés

Az ember ir valamit és egyből támadják vagy irják,hogy xar vagy.

Ha van véleményem egyből levagyok pontozva a "tökéletes" mamik miatt.

Miért nem képesek elfogadni más válaszát és érteni mit ir a ember?!

Néha csak jót akarok és viccesen irni erre kapok egy választ hogy mit képzelek én.

Nem értem. Ennyire beszűkűltek a mamik vagy velem van a baj?


2016. nov. 2. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Magyar mentalitas es kevesen vagyunk kivetelek. En soha nem fogok senkit tamadni.. amig nem bant gyereket vagy hasonlo addig nekem mindegy.

Azert èreztetik ezt mert sokan elfelejtik h ok sem tudtak mindent.ès h minden ember mas velemennyel+ tapasztalattal bir. Nehezen fogják fel egyesek, h attol h valaki mást tapasztalt máshogy cselekedett/cselekszik, mèg nem rossz ember. Ahány ház , annyi szokàs! :)

2016. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát igazad van. Csak olyan furcsa, hogy pl próbáltam 1x egy kismamin segiteni mert a problémáját már lezongoráztam és a többiek rendesen nekem estek hogy én teljesen h.lye vagyok mert ez nem igy van és ne irjak már hülyeséget.

Csak kerekedett a szemem.

Meg a sok kötözködés a helyesirási hibákkal is.

Én is látom sokan nagyon helytelenül irnak de nem kezdem mondani neki hogy figyelj már amúgy a nálatok egy 'l' éa nem kettő.

2016. nov. 2. 14:57
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Telefonròl ènis hülyen es lustán ìrok sokszor.. mivel Nekem nincs helyesirasjavito aktiválva vagy mi.. netorodj veluk.. csak te ne legyel majd ilyen, arra figyelj.:)
2016. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én nem leszek ilyen.

Csak néha jó ezen az oldalon lenni csak itt a gyereknevelés, vállaláson szoktam irni vagy kérdezni mert a facebookot már utálom, gondoltam itt néha társaloghat az ember de nem.

Néha úgy felidegesít 1,2 ember hogy legszivesebben kitörölném magam.

Nem értik mit irok es egyből lecsapnak.

Áhhhhh.

2016. nov. 2. 15:10
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem létezhetnek jó és hasznos válaszok. Ne foglalkozz ilyenekkel 😊
2016. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Akkor ezen az oldalon mi a lényeg?

A fika?

😊

2016. nov. 2. 15:24
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Tokeletes pelda , ami most van. Van egy egyeni velemenyem es levagyok pontozva..
2016. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sem értem, pedig tudhatnák, hogy csak én vagyok a jó. ;) Viccet félretéve, én több témában is szoktam olvasgatni itt, és a gyerekes-anyukás fórum a leginkább gáz lepontozás és fikázás szempontjából.
2016. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ja igen én is láttam lepontoztak.

Én nem is pontoztam senki.


Hofi mondta jól

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenkinek megvan győződve róla, hogy neki egy kicsit több jutott.

Itt is az megy!

2016. nov. 2. 18:36
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

azért tényleg vannak itt kérdezők akikről annyira süt a primitívség, hogy szinte vezélyben van mellette egy gyermek.

az ilyen mindenkinek provokatív.

2016. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!