Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te mikor szoktál le a cigiről?...

Te mikor szoktál le a cigiről? Babatervezése előtt, vagy mikor megtudtad, hogy várandós lettél? Tehát a pozi teszt után? Vagy még később? (Term. Csak dohányzó nők válaszai érdekelnének)

Figyelt kérdés

2016. okt. 12. 12:06
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy őszintén, nehéz volt??
2016. okt. 12. 12:07
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

amikor megláttam a pozitív tesztet. semmilyen nehézséget nem okozott.


a kisfiam most 4 hetes, néha nagyon erősen kívánom a cigit, de kibírom, amíg szoptatok.

2016. okt. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Pozitív teszt után, azóta sem tudok ránézni sem. Majd meg fulladtam tőle mikor egyszer rá akartam gyújtani szülés után. Ennek lassan 5 éve.
2016. okt. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok. Lassan szeretnénk próbálkozni a kedvesemmel, de őszintén szólva.... Szeretek cigizni...

Jobb volna most gyorsan eldobni, hogy ne akkor okozzon nehézséget amikor szemben állok a pozi tesztel.. Vagy akkor nem is lesz nehéz? mert az már igen nagy motiváció?!

Nem tudom....

2016. okt. 12. 12:28
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Mikor elkezdtünk védekezés nélkül együtt lenni, tehát babatervezés kezdetétől, mert olvastam hogy mikor még nem is tudjuk hogy megfogant már akkor milyen fontos fázisokon megy keresztül a fejlődése az embriónak.

Plusz sejtettem mekkora stressz lesz lerakni ami szintén ártalmas.

És nem tévedtem, életem legpokolibb 3 napja volt mikor leraktam, 10 év és napi másfél doboz után, utána már fokozatosan könnyebb volt.

Allan Carr könyve mint egy hipnózis, rengeteget segített, én se hittem benne de nélküle nem hiszem hogy ment volna.

Még mai napig álmodok róla másfél év után néha, de eltántorít a visszaszokástól hogy tudom milyen pokoli volt a leszokás. Plusz nem szeretném hogy a fiam a cigifüstöt szívja, és nem lenne anyaillatom csak hamutál szagom :)

2016. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
A pozitív tesztkor. Nem volt nehéz, mert hányingerem volt tőle. Én viszont visszaszoktam szoptatás után.
2016. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Kovezzetek meg,de én pozitív teszt utan olyan sokkba voltam,hogy muszály volt elszivnom egy cigit. De nekem könnyen ment utána már rá sem gyujtottam, 6 hónapos volt a lányom mikor sajnos újra elő vettem :(
2016. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy megláttam a pozitív tesztet leszoktam, egyáltalán nem esett nehezemre. Akkor 19 voltam, most 30 vagyok és nem dohányzom.
2016. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Pozitiv teszt után még elszívtam egy szálat, akkora sokkban voltam, hirtelen bele sem gondoltam, hogy nem kéne. De utána egyetlen slukkot sem egész terhesség és szoptatás alatt. Nem volt nagyon nehéz, de én előtte sem voltam nagy dohányos, 2-3 szálat szívtam egy nap. Nekem nem lett volna könnyebb terhesség előtt, nem volt elég motivációm. Sajnos vissza is szoktam szoptatás után, igaz, csak néha szívok egyet, nem minden nap, de az jólesik.
2016. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Amint elkezdtük a próbálkozást letettem a cigit. Előtte 10 évig dohányoztam, de szerencsére nagyon könnyen sikerült. Előtte is próbálkoztam a leszokással, de mindig tiszta idegroncs voltam, így pár nap után megint elkezdtem cigizni. Szerintem azért ment egyszerűen, mert tudtam, hogy miért akarok leszokni.
2016. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!