Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekesek, mennyiből éltek?

Gyerekesek, mennyiből éltek?

Figyelt kérdés
Hányan vagytok, ebből hány gyerek, összes jövedelem.

2016. nov. 14. 15:18
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
Négyen vagyunk, egy ovis, egy bölcsis és a két szülő. Én már dolgozom, és kapom a gyedextrát, így a havi bevételünk 780-790 000 ft. A gyed leteltével egy százassal lesz kevesebb. Hiteles lakásban lakunk, hiteles autónk van, de ezek a hitelek lassacskán lepörögnek. Akkor pont azzal a százassal lesz többünk, tehát ugyanitt leszünk. Nem panaszkodunk, nem szórjuk a pénzt, de kényelmesen élünk.
2016. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 Betu ***** válasza:
100%
Hàrman vagyunk két felnőtt egy gyerek. Kb. 150.000 Ft a bevételünk. Ez változó kicsit több vagy kevesebb attól függően, hogy a páromnak mennyi maszek melója van. Sajnos állandó munkája most nincs. Két generációs házban lakunk ami a szüleinkkel egy portán van. Autónk nincs, de tervbe van. Ha visszamegyek dolgozni akkor akkor jóval több lesz és remélhetőleg a páromnak is akad majd meló. Boldogok vagyunk, a kisfiam megkap mindent amire szüksége van, eddig mindent megoldottuk. Segítségünk nincs azon kívül hogy a szüleim házában lakhatunk. Tervben van még saját ház is egy nagyobb mert elég kicsike amiben élünk. Ja és BAZ megye. Optimista vagyok mindenben megtalálom a szépségét és soha nem adom fel sajnos nekünk küzdeni kell néha az életben, de eddig minden sikerült.
2016. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
21%
Hát pedig biztos keversz valakivel. Nem jár rengeteg külön órára csak a javasolt fejlesztésekre az én fiam.
2016. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
24%

Egy db 17 éves auton van. Azt is csak ritkán használjuk. Tömegközlekedünk. Nike es adidas cuccokat akkor sem adnék a gyerekre ha megtehetném olyan szarok. Cipőből minőségit kap ez tény, de kell is neki. Ruhákat kikben, pepcoban, h&mben és takkoban szoktam venni.aNekem 2 farmerom van meg pár pólóm és ennyi.Egyetlen extra a cigi amire költök, de igyekszem letenni, hogy kevesebbet kelljen a szülőktől kérnünk.

Erre hónapra spec már csak 30ezer foritunk van és van számla amit nem tudtam befizetni.

2016. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
100%
De akkor az a 600 ezer bevétel mégis hova megy? Bocs a kérdésért, de érthetetlen.
2016. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:

Köszönöm a lepontozást. 30-as

Hálisten boldogok vagyunk az utálatosok ellenére is. Mindenünk megvan saját házon kívül. :)

2016. nov. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
26%
A kiadásokra. Gyerek fejlesztő foglalkozásai 40ezer minimum. Ovi 10ezer.lakás fenntarrás min. 80ezer. Kaja minmum 200ezer, de inkább 250-300. Vitaminok, gyógyszere min. 100ezer. És akkor még nem vettünk tisztálkodó ès tisztító szereket, nem utaztunk, nem vettünk ruhát cipő (ez utóbbi nyilván nem minden hónapban van, de ha kell akkor sok pénz). Ja a cigi 40 ezer.
2016. nov. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
:)))
2016. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet kajára 300 ezret elkölteni?
2016. nov. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
Kaja 250-300 ezer?!Én sok sok bio dolgot veszek,de ha nem azt akkor is prémium minőségi ételt.3 gyerek,2 felnőtt,ennek ellenére közel sincs több 100 ezres kaja számlánk a hó végén!A vitaminjaik(ami szintén minőségi)kb. 10 ezer/hó.Nem tudom milyen gyógyszert kaphat,de a (nagy)szívműtétes,72 éves Apámnak nem több havi 50 ezernél(holott kb. 10-12 félét szed)Kényelmesen,jó anyagi körülmények között élünk,de amit ti csináltok-nekem-pazarlásnak tűnik(az étel része).
2016. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!