Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az Anna Peti és Gergő miért...

Az Anna Peti és Gergő miért ennyire népszerű könyvsorozat?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Azert, mert egyszeru, kozertheto, vilagos minden gyereknek.

Nekunk kimaradt, de Bogyoekat imadtak.

2016. nov. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem lehet már kapni, csak aranyárban.
2016. nov. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bogyó és Babóca nálunk is nagy kedvenc. Baba-mamás facebook csoportokban látom, hogy virtuálisan szinte összeverekednek az anyukák az Anna Peti könyvekért és még használtan is horror összegeket fizetnek érte.
2016. nov. 15. 09:33
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

Ez a könyv egy nagyon jó felvilágosító könyv.Ez az "összeverekedés" azért is lehetséges,mert az Ő fiatalkorukat idézi fel,nosztalgikus lehet számukra.

Egyébként vannak nagyon szuper felvilágsító könyvek ezen kívül.

Nekem az Anna Peti Gergő egy kicsit,hogy is mondjam... nem annyira virágnyekven íródott.De ezen kívül tényleg minden benne van.

2016. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is van 1 db Anna-Petink, meg a könyvtárból kölcsönzünk még.

Annyira azért nem ájultam el tőle, van még sok hasonló könyv:

Pl: Boribon, Kippkopp, A barátságpos harapófogó... stb Amik egyszerűek, érthetőek, 2-3 éves korosztálynak tökéletesek.



Szerintem jó a marketingje. A könyvtárban sok hasonló egyszerű mesét találok, mégis ez a legfelkapottabb. Aranyos, szereti a fiam, de nem jobban mint a többit (3,5 éves).

2016. nov. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Peti, Ida, Picuri. Teljesen mas a ketto.
2016. nov. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A Peti, Ida és Picuriban "minden" benne van. :)

Igen, az más, mint az Anna, Peti. Az az én gyerekkorom "nagy" könyve. :)

2016. nov. 15. 11:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim imádták/imádják.Szerintem azért népszerű,mert egyszerű a nyelvezete,"átlag" történések vannak benne(amit az én gyerekeim is átéltek már),és rövidek a sztorik.Most néztem mennyiért mennek...ezek szerint egy egész kis vagyon van a birtokunkban....6 része van meg.
2016. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!