Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Távirányítós játék a 15 éves...

Távirányítós játék a 15 éves gyereknek? Szerintetek? Normális?

Figyelt kérdés
Párom fia 15 éves. Elhízott, keveset mozog. A fia kérése az volt névnapi ajándéknak, hogy kinézett egy távirányítós autót, és az kell neki. 5 ezer forintos játékról van szó, nem az árával van a baj. Számomra furcsa, és nem tudom kezelni a helyzetet, hogy anyuka miért vesz a nagygyereknek ilyen pici gyereknek való játékot, és miért hagyja hogy a gyerek otthon is matcbboxokkal és legoval játszon, ha nem ezekkel, akkor számítógépen,telefonon játszik, amikor ennél a korosztálynál ez már szerintem nem normális. Még csak fél éve vagyunk együtt, nem élünk együtt, de ez engem kifejezetten zavar. Főleg, hogy számítógépfüggő is, napi 6-8 óra legalább. Tanácsot kérnék, hogy ez ekkora gyereknél normális-e, vagy túllihegem a dolgot.

2016. nov. 17. 08:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
94%

1, túlliheged

2, a tàvirànyìtós autó(férjemnek is van 40 éves ;-) bàr az övé benzines) meg a lego pont hogy kortalan jàték, a matchboxot is gyűjtik felnőttek is, 15 évesen sem gàz jàtszani vele

3 a szàmìtógép függés nagyobb baj.

2016. nov. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
53%

Először azt olvastam 15 hónapos gyereknek távirányítós játék normális?

Mert akkor arra az lett volna a válaszom, hogy nem!


De itt TE nem vagy a normális!

- 15 éves gyereknek miért ne lenne jó távirányítós játék? Ja tudom. Mert neked anyád igazit vett 15 éves korodban, te azt tartottad normálisnak kreténkém.

- Ha ez a gyerek vágya, akkor te miért ugatsz bele és szólod le?

- És harmadik: mi közöd van hozzá???????


Vizsgáltasdd ki magadat te szerencsétlen!

2016. nov. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
69%

Annak, meg, hogy milyen alkata van szerinted meg végképp nincs köze hozzá, hogy milyen ajándékot kapjon!


Neked azonban ajándékba nem ártana egy földterületnyi saláta, azzal biztos kiegyeznél és egy ostor, amivel jól megcsapkodnálak!

2016. nov. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 Andizsuzsi ***** válasza:
94%

15 éves gyerek még gyerek. Az a gáz, ha szerinted ennyi idősen már nem "való" játszani.

Az valóban nem jó, hogy órákat ül a gép előtt, de ebbe meg nem sok beleszólásod van. Telefonon meg én is szoktam játszani, pedig maholnap 50 leszek.

2016. nov. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
80%

Fél éve vagy együtt a pároddal?


De már nem sokáig...

2016. nov. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy kezzelfoghato jatekokkal is jatszik, inkabb jo dolog!

A nettol fugges aggasztobb. De nem vagy az anyja, apja. Hagyd rajuk.

2016. nov. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább örülni fogok, ha a kislányom 15 évesen képes lesz még gyerek lenni és játszani egy jót és nem a hülyeségeken jàr az esze. Én 15 évesen állandóan a sims-szel játszottam és jelentem nem lettem degenerált. Inkabb örülni kéne, hogy ez a fiú még azt csinálja, amit egyébként kéne egy 15 évesnek és nem játssza az eszét. Nem az a normális ám, ami ma dívik, hogy 11 évesen a kislányok sminkes videókat csinálnak a youtubera, a fiúknak meg lóg a cigi a szájukban miközben bandába verődve arrol beszélgetnek, ki kit hol es hányszor... Ne legyen már baj, hogy egy 15 éves GYEREK korának megfelelően viselkedik! Nem tudom, te hány éves vagy, de én 26 évesen el vagyok képedve a mai kicsiken, es üdítő számomra, hogy létezik még gyerek gyerek. Neked is talán ezt kéne. És ha elfogadsz egy tanácsot: ezt a témát ne feszegesd a parodnak, ha nem akarod elveszíteni. Neki nyilván tobb esze van ...
2016. nov. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
100%

Ferjem egyik szuletesnapjara megkapta almai autojat, TAVIRANYITOS valtozatban. Ugy 35 eves lehetett;)

Ja, van meg neki sok. Akkor meg csak lanyaink voltak.

2016. nov. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 A kérdező kommentje:
8-aska. 26 évesen ezek szerint még nincs sok élettapasztalatod és gyereknevelési tapasztalatod. Talán ha majd 15 éves gyereked lesz, akkor tudunk érdemben társalogni nevelési kérdésekről. Bocs ezért a mondatért, de így látom.
2016. nov. 17. 09:13
 10/80 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok. Semmi baj, igazad van, hogy nekem még csak 16 hónapos tapasztalatom van gyermeknevelés terén, és csak 26 éve létezem ezen a világon, de gondolataim és véleményem az van. Bár tudom, hogy manapság ez igen ritka :D Mindazonáltal 26 évesen közelebb vagyok a 15-höz, mint te (mert a válaszodból azt feltételezem, hogy idősebb vagy nálam jóval), ezáltal jobban átlátom és megértem a tizenéves korosztályt, mint te, aki talán már el is feleljtetted, milyen volt gyereknek lenni.

Nem kell azert megharagudni, mert senki nem ért veled egyet, inkabb at kene gondolni, hogy talán rosszul gondolod, amit gondolsz. Ha meg csak megerősítésre volt szükséged, akkor legközelebb írd le azt is, hogy negatívat nem kérsz. Bár egy ilyen bölcs asszonytól igazán elvárható lenne, hogy képes legyen számba venni azt a lehetőséget is, hogy nincs igaza. De mit tudhatok én erről 26 évesen :)

2016. nov. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!