Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyek azok a betegségek,...

Melyek azok a betegségek, amivel tovább otthon lehet maradni GYES-en, mint a gyermek 3 éves kora?

Figyelt kérdés
A családban volt ilyen, ott asztmás volt a kisgyermek. Van valahol ilyen lista? Az én kislányomról most kiderült, hogy allergiás, por vagy pollen, még nem tudni, mert nincs még két éves, még nem lehet vizsgálni. De arra gondoltam, hogy ha ki tudnám használni állam bácsit, megtenném, és elmennék nappalira tanulni, amíg oviban van. Szerintetek ilyet lehet?
2010. ápr. 29. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Utána kell nézni, hogy mik azok a betegségek. de szerintem lehetséges nappalin tanulni, mig a gyerek oviban van és még a gyest is kapod mellé.
2010. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak felsorolva a betegségek.

2010. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszopkat!!!
2010. ápr. 29. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!