Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek olyan anyukát, aki...

Ismertek olyan anyukát, aki nappali tagozatos mesterképzés mellett nevel 1-2 óvodás gyereket?

Figyelt kérdés

Hogyan működhet ez?

Mi a napi beosztásuk?

Mit gondoltok az anyukáról?


2016. nov. 23. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sima nappali egyetem mellett szültem és úgy jàrtam az utolsó évet a baba mellett.

Nem mentem be amire nem kellett, mindig volt aki vigyàzzon a gyerekre ha muszàly volt. Szóbelikre jöhetett velem, ahogy egy pàr tàrgyra is. Minden tanàr kivéve 1et nagyon segìtőkész volt.


Most folytatom a tanulmànyaimat, eddig dolgoztam. Ìgy a nagy ovis a kicsi 5 hónapos. Nem tudom mire vagy kivàncsi. A nagy oviban van, szóval vele nem is kell foglalkozni napközben, apa hozza viszi. Én meg a picit viszem. Este úgymond cserélünk ő fürdeti foglalkozik a kicsivel én a naggyal. Meg a pici cicizik.


Mi az, hogy mit gondoltok az anyukàról?

Le kéne nézni aki ìgy csinàlja vagy istenìteni???

Nekem/ nekünk ìgy volt illetve most is ìgy jó, ebbe senki ne szóljon bele, mert nem sok közük van hozzà.

2016. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is tanultam végig a 2 pici mellett. De most szeretnék mesterre jarni és ami tetszene csak nappalin indul. Minden nap odaérek értük 4re, 6-8 alkalmat leszámítva egy félévben, de akkor apukájuk odaér. Visszahallottam már így is, hogy karrierista vagyok (??o.O), pedig 4 éves korukig itthon vagyok a gyerekeimmel, csak épp tanulok pluszban. Nekem ez rosszul esett, mert úgy érzem, tanulni nem bűn. Nem is érdem, csak egy tény.
2016. nov. 23. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mester, hanem alapkézést csináltam ovis gyerek mellett. Mit gondolok magamról? :D Semmit, tök jó volt, imádtam az egyetemet, gyerek mellett nekem ez egyszerűbb is volt, mintha dolgozni jártam volna, bár amikor pont vizsgaidőszakban lett beteg, akkor nem így gondoltam, de ilyen szerencsére ritkán volt.

Napi beosztás: reggel 3/4 8-ra ovi, ami az egyetemtől egy utcányira volt, nekem általában 8-tól volt órám, de volt, hogy csak 10-től, akkor még hazamentem rendezkedni, betenni egy mosást, vagy akármi. Nagyon közel laktunk az egyetemhez, ezért tudtam ezt megtenni. Az esetek többségében 4-ig volt órám, volt, hogy volt közte lyuk, volt, hogy már 2-kor végeztem, olyan is volt, hogy 6-ig volt órám, akkor nagyszülői segítséget kellett igénybe venni, de ez ritka volt. 4-ig ovi, aztán mentünk haza együtt, otthon meg kb. pont annyit voltunk együtt, mint ahol az anyuka a munkahelyén van 4-ig.

Péntekenként általában nem volt órám, ilyenkor tanultam. Meg vizsgaidőszakban persze :)

2016. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!