Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek lenyelte? Es ha...

Szerintetek lenyelte? Es ha igen, mit csináljak? Geomag golyo! Magneses

Figyelt kérdés
Lányom 16honapos.Tegnap azt vettem eszre,hogy a kezébe került a tesó geomag keszlete. Egy golyó hiányzik belőle,sehol sem talaljuk.Lenyelhette? Ha igen,akkor mit tegyek? Eddig nyugodt voltam,hogy majd kijon...de most meg hasmenese lett, ma mar kétszer volt neki hasmenese plusz ketto normal is volt elotte, de golyó sehol.osszefugghet a kettő? Vigyem el az ügyeletre? Vagy tulparazom?
2016. nov. 25. 13:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Túlparázod....a "fosós" betegségek sajnos gy kezdődnek....semmi gond,aztán a gyerek hirtelen a semmiből "lekakálja a bokáját".Ha lenyelte volna,a szilárd-de utána a híg széklettel-tuti kijött volna.Ennek ellenére,mivel egy 16 hónapos kicsiről van szó(aki nem tudja elmondani mi történt)tuti bevinném.
2016. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mármint így...
2016. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Elvittem dokihoz.nem nyelte le a golyót, de meg nem talaltam meg. Valoszinu a hasmenes meg egy viirus,véletlen egybeesés...
2016. nov. 26. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!