Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha én elindítatom az apasági...

Ha én elindítatom az apasági DNS vizsgálatot bírósági úton, de ha mondjuk nem az apa az apa akit megjelöltem, akkor nekem mennyibe fog fájni a dolog?

Figyelt kérdés
November 18.-án volt utoljára a menszeszem, az akkori párommal utoljára december 18.-a körül voltunk úgy együtt. Viszont december végére már szét mentünk, mert ki békültünk a volt barátommal. Viszont vele december 29.-e ,30.-a körül voltunk úgy együtt, hát sajnos megtörtént , ezt azért is mondom így mert így nem egyértelmű sajnos a dolog. Viszont 09.29.-én szültem . Menstruacio szerint 08.25.-én kellett volna. Kritikát nem kérek, esetleg aki a szülészeti részhez is hozzá tudna szólni. Hogy most akkor így december 18-a körül eshettem teherbe ? (Eredeti idő pont 09.26., túl hordtam 3 nappal)

2016. nov. 26. 11:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos nem kritika amit mondok de ha nem voltál egészen biztos benne, hogy ki az apa nem kellett volna ez a per, így lehet sokba fog neked kerülni ez az eljárás. Aki veszít az fizet .
2016. nov. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2016. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok elindult már a vizsgálat?
2016. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

Googlet szabad ám használni kedves kérdező. Talán jobban is jártál volna, mert akkor senki sem alázna meg ( bár nem értem az elsőt. Azért mert valaki 20 évesen szül, még nem qrva. Nagyon sokan szültek 20 évesen, lehet az első válaszadó anyja is.. és sokan tisztes családanyák)

A google sok linket kidob az apasági vizsgálat menetéről illetve áráról.

[link]

2016. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Először csináltass egy DNS tesztet magánúton. Nem olcsó így se, de a töredéke egy igazságügyi DNSteszt árának, és akkor még a perköltséget nem számoltam.

olyan 40-50ezer, online rendelsz egy mintavevő szettet és visszaküldöd a mintát. Ezt az eredményt nem fogadják el a bíróságon.

2016. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A terminus alapján a fogantatás számított időpontja január 4-e, 28 napos ciklussal számolva. Szinte kizárt, hogy december közepén estél teherbe. Informatívabb, ha rendelkezésre áll az első nőgyógyászati vizsgálat, ill. ultrahang eredménye, azok elég jól belőtték, hogy AKKOR hány hetes volt a terhesség. Nem indítanék apasági vizsgálatot a helyedben, legalábbis nem bírósági úton, ha mindkét apajelölt beleegyezik, olcsóbb magánúton végeztetni. Az eredmény ugyanolyan megbízható, csak a bíróság nem fogadja el bizonyítéknak.
2016. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsó válaszolónak. Azt írd meg, hogy mikor voltál UH-on (az első trimeszterben), akkor mekkorának mérték a babát, és hogy mely napokon voltál együtt a delikvensekkel.

Elindítottad már amúgy a vizsgálatot?

2016. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A kiírt időponthoz viszonyítva igen, január elején foganhatott, szóval a december végi együttlét lesz a befutó, a dec 18-i szinte teljesen kizárt, az túl sokkal előtte volt.

Szóval a december végi párodra indíts el a pert.

2016. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Amikor kiderült ,hogy terhes vagyok már 10.hét 2.napjan voltam . Ez volt 03.02.-án.
2016. nov. 27. 00:00
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem még nem indult el az ügy, először a gyámügyre kell mennem majd , mivel ugye nincs anyakönyveztetve az apuka.
2016. nov. 27. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!