Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Naturista család. Normális...

Naturista család. Normális dolog ha a szülők meztelenül mutatkoznak a tizenéves gyerekeik előtt?

Figyelt kérdés
És ha a gyerekek is meztelenkednek?
2016. nov. 21. 22:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
81%
Nekik igen, mert (mint magad is írtad) naturisták. Másnak meg semmi köze hozzá, hogyan járkálnak otthon.
2016. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
51%
Miért ne lenne normális?????
2016. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
52%
Ez még nem naturista családban is normális.
2016. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
65%
Ha naturisták akkor náluk igen.
2016. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
67%
Nem látom be, mi lenne ebben a gond. A test normális dolog s ők meg is szokták a látványát...
2016. nov. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
56%
Nem feltétlenül egészséges dolog. Ismertem olyan fiatal, húszas évei elején járó lányt, akinek a saját szexualitásával kapcsolatban voltak abból eredő problémái, hogy a szülei meztelenkedtek előtte otthon. Változó gondolom, hogy kire hogyan hat a dolog, de én is személy szerint preferáltam volna, ha nem kell a családomat meztelenül látnom sosem, és például még felnőttként is vizuálisan asszociálni a saját anyámra, amikor egy hasonló vonásokkal rendelkező lányra ránézek, amitől ugye az egész élmény nagyon fura és nemkívánatos lesz.
2016. nov. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
68%
Nekem anyukam szokott de nagyon nem szeretem mert hat na nem vagyok kivancsi ra meztelenul tenyleg nem. :(
2016. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
39%

Nem hiszem, hogy a fiatalok nagyon kíváncsiak lennének a szüleik lógó alkatrészeire, nekem is rémlik valami az idősebb emberek meztelenkedéseiből, de undorítónak találtam őket mindig is.

Egy meztelen test legyen fiatal, szép.

Nem normális dolog, a későbbiekben is negatív hatást fog kiváltani.

2016. nov. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
59%

NEM, NEM és NEM!


Most attól, hogy ráhúzunk egy szót jelen esetben naturista, nem jelenti azt, hogy az a természetes!!!!!

2016. nov. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
52%
NEM! Nem hinném, hogy egy tizenéves srác, az anyja térdig érő mellét akarja nézegetni.. De azt sem, ha egy lány az apja himbilimbijét. :D Későbbiekben ez még problémát is okozhat. Nem normális dolog.
2016. nov. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!