Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kiságyba matracot kell...

A kiságyba matracot kell venni, vagy elég egy vastagabb, keményebb szivacs is?

Figyelt kérdés
2008. okt. 6. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Én szivacsot vettem. Szerintem ugyanolyan jó.
2008. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Én kókuszmatracot vettem, jó kemény, azt mondják, jól szellőzik, és egészségesebb, mint a sima matrac. A Cora újságban láttam most akcióban 6300-ért. Persze mi aznap vettük a Brendonban 9-ért mikor megküldték az újságot. :-(
2008. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Erről nagyon megoszlanak a vélemények.Én kókuszmatracot vettem, de ha anyagilag úgy érzed nem tudod megvenni, akkor a szivacs is megteszi.
2008. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szivacson nőttünk fel, és semmi bajunk..:D Azért mi is kókuszmatracot vettünk neki, mert sok jót hallottunk róla. Ha megteheted, vegyél, de szerintem baja nem esik, ha szivacson alszik. Minden jót!
2008. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Mi is kókuszmatracot vettünk.

Sokan dícsérték, és egyel csökkenti az allergiát kiváltó tényezőket (nem tud belemenni a por, ezáltal a poratka sem).

És nem kell rá gumis lepedő sem.

És egészségesebb, mivel kissé keményebb, mint a szivacs.

Üdv:36 hetes kismami

2008. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi most vettünk kiságyat a 4 hós lányomnak, és sima szivacsot vettünk. Mert rájöttünk, ha az eddigi időt a sima szivacson töltötte a bölcsőben-mert abba nem láttam még méretes kókuszmatracot- akkor ezután is jó lesz neki:) Imád aludni a kiságyban:-)

Ez volt 3-4000 ft, a kókuszmatrac meg 8000-től...(és amiért még nem vettem, hogy olvastam, hogy van, ahol kifekszi a gyereke. Na akkor meg minek?..és a szivacsot is lehet mosni, ha kell.)

2008. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!