Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel tudom a falra feltenni...

Mivel tudom a falra feltenni a díszt, hogy fent is maradjon? /füles, micimackó stb. ami gumiból és valami vastagabb anyagból van/

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

két oldalú ragasztó ami olyan mint a cellux v. tixo ki milyen néven ismeri csak 5x vastagabb azt lehet méretre szabni


van ugyanez TESA márkájú az 20kg-ig tart ezervalahányszáz ft 5méter


és BLUE TACK az egy levél amin kis kék kockák vannak gombóccá kell gyúrni és fel lehet vele ragasztani bármit de inkább papirt.


a falról a középső kivételével mindegyik lejön úgy hogy a festéket tapétát nem szedi le.

2010. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk kis szivacs figurák vannak és adtak hozzá kétoldalú ragasztót,ilyen kis kockákat.Próbáld meg ilyennel,ha van otthon.
2010. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Mondjuk ez leszedi a festéket,úgyhogy nálunk a köv.festésig ezek a díszek maradnak..
2010. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

akkor marad az amit én irtam . papirboltban lehet kapni mindkettőt de barkácsboltban is.


- és nem egy ökör ára.-

2010. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is blue tack-kal ragasztottam fel a díszeket a falra a lányom szobájába
2010. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Blue tack: gyurmaragasztónak hívják, fillérekbe kerül, könnyű kezelni, mindenről könnyű leszedni, mégis mindent mindenhez odaragaszt. Ez a legjobb arra, amit Te akarsz.
2010. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ismerem ezeket és ki is próbáltam őket,de sajnos nem tartják fent.
2010. okt. 21. 22:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát mekkora az a disz ha a húsz kilóig terhelhető ragasztó se tartja meg????????


arra értettem hogy akkor marad az amit irtam a TESA ezervalahányért.

2010. okt. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is gyurmaragasztót használok erre a célra. Nem lehet, hogy Te túl kevéssel próbáltad meg feltenni?

Nekem a kb. 40 centis hungarocelldíszek kb. 4-5 darabbal vannak felfogatva.

2010. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
40-50 cm a dísz, akkor valószínű kevés a ragasztó
2010. okt. 22. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!