Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20 év alatti fiúk ti mit...

20 év alatti fiúk ti mit csinálnátok/szólnátok ha megtudnátok, hogy apukák lesztek?

Figyelt kérdés

Korodat is írd le légyszi!


üdv

19f


2016. nov. 27. 19:27
 1/3 anonim válasza:
Mért, te megtudtad hogy az leszel?
2016. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, szerencsére:)


Csak kíváncsiságból kérdezem...

2016. nov. 27. 20:11
 3/3 anonim válasza:
72%

Én személyesen elmondanám a szüleimnek(minél hamarabb annál jobb). A barátnőmnek is azt javasolnám hogy mondja el szüleinek. Az biztos hogy abortuszba sehogy sem egyeznék bele, mert az olyan mintha saját gyermekedet öletnéd meg... Ezeken kívül nagyon sokat gondolkoznék a dolgon, mit hogyan tegyek hogy legyen minél helyesebb döntés(ez szerintem mindenkinél egyéni). Ez egy nagyon nehéz kérdés és döntés is, ilyen fiatalon apa lenni nem kis dolog, ezért vigyázz, ne jusson oda a dolog, elrontanád vele az életed, ha pedig abortuszhoz folyamodsz, akkor gyíkosok lesztek...

Persze ha sexre kerül a sor akkor használj óvszert! Ha gondok adódnak közben, akkor minél hamarabb(aznap vagy másnap) vegyen gyógyszert a barátnőd. Igaz én alig leszek 16 éves, de én így gondolkozok. Remélem segítettem! ;)

2016. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!