Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok, ha megtudn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha megtudnátok, hogy a párotok más lányoknak írogat, flörtölget velük?

Figyelt kérdés
Az egyik lány küldött nekem screen shotokat, hogy miket írt neki a párom. Nem derül ki belőle, hogy megcsalna, de az mindenképp, hogy megaláz, hisz hiába vagyok vele, mégis másoknak írogat. Akkor ezek után honnan kéne tudnom, hogy kinek mit mond és ír, mikor nem vagyok vele?
2016. márc. 1. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Elhagynám
2016. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Az egyik lány küldött nekem"-az a lányka biztos, hogy a jó szándékkal küldte? Ismered jól ahhoz, hogy biztos legyél a jó szándékában?
2016. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Elhagynám azonnal!

Az exem ezt csinálta -volt olyan h egyértelmű szexchatre azt reagálta hogy a másik fél önbizalmát erősítette(!) - és aztán azzal védekezett hogy ez neki nem volt fontos nem jelentett semmit. Arra a kérdésre hogy akkor miért csinálta mégis arra már nem tudott válaszolni. De nála sok idő elment erre, napi több óra face chat miközben gyerekeink voltak...

2016. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

#1 és #3: ostobák vagytok. A #3-as legalább leírja a saját példáját. De szinte nulla infó alapján ítéltek, egyáltalán nem a kérdező helyzete, hanem a saját kivetített sértettségetek alapján.


Kérdező:

Nyilván ilyenkor az az első, hogy az ember megsértődik, féltékeny lesz és/vagy kevésnek érzi magát. De ne engedj ennek, a cél legyen az, hogy a kapcsolat működjön (ha ezt akarod), és ha felismersz egy problémát, akkor az legyen megoldva.


Mint mindig, a tanács az, hogy beszéld meg vele. Nem számonkérve, nem vádolva, hanem csak azért, hogy megértsd, mit csinált és miért csinálta, mit jelent neki. Ha gond van a kapcsolattal, ha hiányzik neki valami, akkor derüljön ki most, és ne kelljen titkolózni, nyomozni, gyanakodni. Ha meg csak "ártalmatlan" szórakozásról van szó, akkor pedig adja meg a kellő megerősítést ahhoz, hogy ne aggódj emiatt.


Ne érts félre, nem azt mondom, hogy ez nem baj, csak azt, hogy nem úgy kell kezelni, ahogy az #1-es és #3-as véglény tanácsolta.

2016. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Márpedig az ilyesmi szakítást érdemel és csak a hasonlóan gerinctelen férfiak mondják, hogy meg kell beszélni. Nem a kérdezőnek kell ezek után tepernie, ha valamit hiányolt a srác a kapcsolatból, neki kellett volna előtte szólni, mielőtt flörtölgetni kezdett más lányokkal.

Ártalmatlan szórakozás, lol, hát ne olyasmivel szórakozgasson senki, amivel megalázza a másikat.

Amúgy nekem is volt hasonló barátom és szakítottam is vele.

2016. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

#4: én mindig rákérdeztem szépen nem őrjöngve...egy az, hogy megmutatni sosem volt hajlandó amiből jött az h titkol vmit.... de nálunk a chaten kivul elhangzott másnak az hogy "szeretlek" (úgy h nekem soha(!) nem mondta meg volt olyan sms egy exétől "mire készülsz, megcsalni a bnődet?..." Szóval igy utólag tudva mit csinált a hátam mögött évekig, írtam h azonnal elhagynám....

Fura de a mostani kapcsolatomban sosincs ilyen gond...

2016. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Hát, ha neked az már megalázás, hogy másnak is írogat, pedig te vele vagy...?


Tudod mit?

Rúgd ki!

Az a csávó jobbat érdemel.

2016. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egyéni értékrendszer kérdése, hogy kinek mi fér bele egy kapcsolatba. Nekem például soha nem fért bele hogy az aktuális párom másokkal flörtölgessen, és ez magammal szemben is elvárás. Ha valaki ilyet csinál, annak oka van. Vagy ilyen típusú ember vagy valami miatt nem érzi teljesnek a párkapcsolatát. Ez utóbbi megbeszélhető és javítható. Ha szerinted érdemes, akkor beszéld meg a pároddal, hogy az ilyesmit miért teszi, mi a célja vele, le tudna-e róla mondani ha arra kérdnéd.
2016. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6:

>egy az, hogy megmutatni sosem volt hajlandó amiből jött az h titkol vmit


Értem és sajnálom, hogy így történt. Én mondjuk máshogy kezelném a dolgot, nem szeretem azt kérni, hogy mutassa meg a levelezését/chatelést. Viszont nem is titkolnám el.


Még egyszer: ettől még nagyon rossz tanács a kérdezőnek az, hogy azonnal szakítson. Szinte semmit sem tudsz a helyzetéről, és csak a saját rossz tapasztalataid alapján, felelősségtelenül írsz.

2016. márc. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!