Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Hogyan lehet feldolgozni egy koraszülött baba elvesztését? Hogyan lehet segíteni a szülőknek feldolgozni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 27. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Nem tudsz segiteni mert nem tudsz olyat mondani ami hatasos lenne. Meg kell elniuk a banatot es a gyaszt. Csak legyel ott ha szukseg van, hallgasd meg az minden szonal tobbet er. Csak a jelenlet es a tarsasag ha epp arra van igeny. Nem kell mondani semmit, mert olyat ugysem lehet ami megvigasztalna.

Reszvetem!

2016. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,h milyen viszonyban vagytok, de próbálj érvelni amellett,h keressenek szakembert - pszichológust, ne pszichiátert, ne gyógyszerekkel nyomják el a bánatot.

Illetve biztos vannak fórumok, ahol hasonló tragédiát átélt szülőkkel beszélhetnek.

Én utólag nagyon sajnálom,h annak idején nem kerestem szakembert - gyógyíthatatlan beteg a kisfiunk, születése után derült ki. Persze, ilyenkor a fájdalmat meg kell élni, de nem mindegy,h hogyan, mennyi idő alatt. Nehogy újabb gondokat generáljon az,h rosszul kezelik.

Nagyon sajnálom a történteket 😞

2016. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igaz nem mostani kérdés de valaszolok

Én 2 éve vesztettem el a babamat 7 honapos terhes voltam és a mai napig nem tudom feldolgozni

A második babam 26 hétre született most lesz 5 honapos de minden nap eszembe jut hogy az első picim már 2 éves lenne

2017. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!