Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két hete szültem, de nagyon...

Két hete szültem, de nagyon kívánom a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, biztosan a hormonok hatása, sőt... A melleimhez nem tűröm, hogy hozzáérjen más a babán kívül, de a páromra bármikor képes lennék rávetni magam. Ezért próbálok óvatosan lenni, szólok neki hogy ne simogasson annyit pláne a "kétes" helyeken, esténként sem merek nagyon hozzábújni... Mit tegyek, hogy jobb legyen? Úgy érzem sosem múlik el ez a négy hét. Megfogadtam, hogy kivárom, de néha felmerül bennem hogy fogom kibírni. Nektek hogy ment?(Tudom, hogy fura, mások ilyenkor az alváson törik a fejüket, de én világ életemben energiabomba voltam és mondhatni eléggé fordítva működöm bizonyos dolgokban)

2016. nov. 29. 16:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Mivel 6 hétig nem lehet szexelni, ne szexelj. Ki fogod bírni.
2016. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Uralkodj magadon, a 6 hét nem véletlenül van.
2016. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Úgy gondolom, nem vagyunk állatok, akik nem tudnak uralkodni az ösztöneiken.
2016. nov. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Azta de irigyellek :-) Én meg voltam halva utána még jó hosszú ideig :-) Fontos a hüvelyi kielégítés?
2016. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Konkretan 6hetig vegig vereztem.Es akkor meg a faradtsagrol ne is beszeljunk.

Szerintem sem veletlenul mondjak a 6hetet.

2016. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
7%
En igy voltam mint te, csak kesobb. En 2 hetet " szenvedtem" amig zold kezet kaptunk. 1 honap utan jott meg az ètvàgyam igazàn a szexre. De kibirtam. Elterelte a baba a gondolataim. Neha volt csak nehez. Mert aludt es evett. Nem farasztott le annyira. Inkabb kesobb amikor a foga jott.:) szval pihent voltam
2016. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Mit tegyel? Varj negy hetet!
2016. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%

" A melleimhez nem tűröm, hogy hozzáérjen más a babán kívül"


Alul vérzel,felül a babucikán kívül senkit nem engedsz,hááát,apának nem sok jót hagytál meg....:-D

2016. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22%

Petting nem jöhet szóba?

A behatolás, a huvelybe nyúlás tiltott, de más mehet. A férjed is biztos örülne :)

Remélem, nálunk is így lesz. Most 26 hetesen eléggé kívánjuk egymást :)

2016. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

En 4 hetig birtam.. sot egy orvos rokonom is azt mondta ők sem vartak meg a 6 hetet.


De 2 het utan nem alltam volna neki.

Meg persze csaszaros voltam.

Es 3 hetig tartott a verzes szules utan.

2016. nov. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!