Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bp-en hány éves kortól engedné...

Bp-en hány éves kortól engednéd el a gyereked buliba?

Figyelt kérdés
Nem házibuliba, hanem szórakozóhelyre, éjjel. Egyedül jön-megy a barátaival, nem úgy, hogy érte megy a szülő.
2010. máj. 1. 07:29
 1/2 anonim ***** válasza:
ez természetesen nem életkortól függ, hanem hogy mennyire érett.
2010. máj. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ha már eleve ott nőtt fel, akkor olyan 16 éves kora körül megbízható barátokkal elengedném koncertre pl, de diszkóba nem tudom... Oda jóval később szoktak menni, és jóval tovább is szokott tartani. Én nagy koncertre járós voltam, sőt, még most is szoktam járni néha, de onnan simán eljön az ember 3 körül, mert már vége, így oda engem el is engedtek kamasz koromban, mert nem azt jelentette, hogy éjjel megyek oda (hanem már 8 körül ott voltunk) és aztán vagy jött értem apukám, vagy éjszakaival mentem (mondjuk ez nem Pesten volt, hanem Pécsen), de 17-18 évesen már Pestre is sokat jártam koncertre, mondjuk onnan nekem vonattal kellett hazajönni reggel, de aki ott lakik, az lazán hazamegy, mert jól járnak az éjszakai buszok is. Diszkóba viszont csak 22 évesen kezdtem el járni néha-néha. Szóval nem tudom, hogy a gyerekemet oda mikor engedném el, mert igazából azt kicsit veszélyesebbnek is tartom.


viszont abban az esetben, ha a gyerek nem Pesten nőtt fel, csak egy ideje laknánk ott, akkor csak úgy mehetne, ha én megyek érte. De eleinte amúgy is mennék érte.

2010. máj. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!