Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tobbgyermekes szulok, milyen...

Tobbgyermekes szulok, milyen gyakran jartok ferjetekkel pl. :moziba, szorakozni?

Figyelt kérdés
Ezt elegnek vagy kevesnek tartjatok?

2016. dec. 2. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Soha.

Néha azért jó lenne

2016. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
nekem még nincs gyerekem, egy három gyerekes családhoz járok a gyerekekhez, ők havonta egyszer mennek el.
2016. dec. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap voltunk. :) Utánaszámoltam, kb. kéthavonta egyszer szoktunk kettesben elmenni este. Én mennék szívesen többször is, de a gyerekek meg jobban szeretnek itthon éjszakázni, mint a mamáknál, így azt mondom, pont elég. :)
2016. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig összesen egyszer voltunk, mióta két gyerekünk van. A kicsi 9 hónapos, egyszer próbáltunk, de haza is kellett jönnünk, anyám nem bírt vele :( Remélem, jövőre gyakrabban eljutunk valahová kettesben. Én már azzal beérném, ha egy órára kimozdulnánk kettesben, beülnénk valahová egy italra, beszélgetnénk, aztán hazajönnénk, bőven megfelelne.
2016. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Évek ota nem járunk moziba,éterembe is igen ritkán jutunk el 2 ben .évente talán 1x ,nincs időrá .
2016. dec. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
7 év alatt egy kezemen meg tudom számolni. Nekünk nincs igényünk rá. Moziba sosem jártunk, letöltjük itthon, aztán megnézzük. Azt is lehet összebújva. :) Szórakozni meg már gyerek előtt sem jártunk. Inkább itthon "buliztunk", pár munkatárs, barát, bográcsozás, grillezés, közben borozgatás stb. Ez megvan a gyerekek mellett is (persze nyáron).
2016. dec. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez nem feltétlenül a gyerekek számától függ, hanem attól, hogy mennyi segítséged van. Nekünk csak 1 gyerekünk van (4 éves) és soha nem megyünk sehova kettesben a férjemmel. Nincs aki vigyázna a gyerekre, annyira meg nem vágyunk el, hogy emiatt idegenre bízzuk (hiszen nincs megszokott bébiszitterünk, arra nincs szükségünk). Sok olyan 3 gyerekest ismerek, aki bárhova el tud menni, ahova szeretne, mert a nagyszülők vállalják a gyerekeket.
2016. dec. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Kettő gyermek van. Egy 3 éves és egy 10 hónapos. A nagy már totál önjáró, szerencsére nagyon jó természete van, nagyon jól elvan a nagymamákkal.

Mi is pont tegnap voltunk el, napokban volt a férjem szülinapja így elmentünk vacsorázni, a nagyobbra sógornőmék vigyáztak, a kicsire anyukám. Kettesben ha jól belegondolok ez volt az első eset mióta a kicsi megszületett, hogy elmentünk.

2016. dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Amióta család lettünk, max a nagybevásárlás történik kettesben. Szórakozás címszó alatt a barátokkal szoktunk összegyűlni (bográcsozás, römi-parti, vagy ilyesmi), nekik is vannak gyerekeik, így jól elvagyunk.
2016. dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Októberig akár hetente is csinálhattunk programot, mert a két nagy 8 és 4 éves, akár nagyszülőknél, akár bébiszitterrel tökéletesen elvannak. Októberben született meg a harmadik gyermek, azóta 2 x voltunk kettesben (1,5-2 órát alkalmanként), egyszer pedig a két nagyobbal mentünk el, a kicsit bízva rokonra, ez szintén 1,5 óra volt.

De heti szinten van csak egyedül programunk vagy épp valamelyik gyerekkel anya-nap, apa-nap.

2016. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!