Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idő után szexeltetek...

Mennyi idő után szexeltetek először újra a szülés után a férjetekkel/párotokkal?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 11:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Amikor a doki megadta rá az engedélyt a 6 hetes kontrollon.
2014. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%
4 hét után már csináltunk ezt-azt, de csak 2 hónappal szülés után sikerült teljesen.
2014. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

vagy egy év múlva.

ugyanis eleve aki szoptat - igény szerint - annak szerintem 3-4 hónapig "kedve sincs" (hormonális)

aztán persze már volt vágy, de éppen energia nem volt :)

aztán meg ez az egész egyfajta eltávolodást hozott, de végül mikor aztán végül minden stimmelt, akkor aztán végre visszatért minden a régi kerékvágásba.

ez van. biztos vannak, akik ágyakrobaták voltak korábban is, és szülés után is azok lettek, mi nem voltunk azok. ettől persze nem megy tönkre egy kapcsolat, mert nem ezen múlik, bár a szex nagyon fontos, hogy a férfi férfinek, a nő nőnek érezze magát, csak éppen az anya és apaszerep mellett ez mégse húsbavágó dolog :)

szerintem :)

2014. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

10 hét után (addig véreztem, és még meg is jött).

De akkor borzasztó volt.

Jó pár hónap kellett mire belerázódtam vagyis visszarázódtam.

2014. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
6 het utan, minden olyan volt mint elotte.
2014. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
11%
Elozo vagyok, csak reflektalnek egy korabbi hozzaszolasra: igeny szerint szoptattam de attol meg kivantam, ez nem annak a fuggvenye.
2014. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
De lehet a szoptatás hatása is, hiszen nem mindegyikünkből ugyanazt váltják ki a hormonok. Nála ez volt, nálad nem. Van ilyen.
2014. okt. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%
mi alig bírtuk ki a 6 hetet, mert lent nagyon gyorsan regenerálódtam, és amúgy sem volt gátmetszésem és nagyon kívántam a párom és ő is engem (igény szerint szoptattam a fiam). de a józan eszünkre hallgattunk és megvártuk a 6 hetet. na aznap este elképesztő jó volt :-D és azóta is. de ehhez kellett nagy szerencse hogy a szülés nem "sértette" meg túlságosan odalent a dolgokat.
2014. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Hú, szoptatás ide vagy oda, én nagyon vágytam rá, kivártuk a hat hetet, és utána azonnal kb. :)
2014. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
Elsőnél 6 hét,másodiknál 9 hét.
2014. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!