Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spirál felhelyezése után...

Spirál felhelyezése után normális ez?

Figyelt kérdés

Szerdán helyezték fel a goldlily spirált. Menzesz végén. Még mindig vérezgetek de gyengén és kicsit nyákos folyásom is van. Mindig max 4 nap volt a menzeszem. Ehhez képest mis a 7. Nap van. Ez még belefér? Orvos nem mondta, higy most hosszabb pecsételgetésre számíthatnék. Várható, hogy mindegyik menzeszem ezek utan tobb, mint egy hetes lesz?

Kérdeztem az orvost, hog bővebb menzeszre számíthatok- e. Azt mondta, hogy nem, pedig mindenhol azt olvasom, hogy bő ebb vérzést okozhat. Amúgy más problémám nincs vele eddig. Nem görcsölök, nem vagyok rosszul.


2016. dec. 3. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hosszabb volt a menzeszem. Ez a tájékoztatóra rá is volt írva és doki is mondta.. plusz köztes,pecsételgetéseim is voltak. Iszonyú görcseim. Ja és méhgyulladásom is. És folytonos fertözéseim. 10hónapig bírtam. :)

Amúgy nekünk védekezés szempontjábol tökéletesen bevállt a spirál.. mert ha,akartunk volna se tudtunk volna szexelni:)

Én nagyon megbántam.

De ismerek sok olyan nöt köztük anyumat is akinek semmi gondja baja nem volt.

Amúgy utólag kiderült a szervezetem próbálta kilökni a spirált azért nem volt jó.

Ami nálad van normális hiszen kell idö mire alkalmaszkodtok egymáshoz. A dokim 3ciklust mondott. Addig lehetnek ilyen dolgok. Na nálam ez nem jött be.

2016. dec. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok. Nekem Melbeagold volt.
2016. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Igen normalis ezert jobb a hormonos spiral mint a sima
2016. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem akartam hormonost, de a Mirénáról is azt olvastam, hogy sokáig vérezgethet felrakás után az ember.
2016. dec. 3. 09:53
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

pedig pont a hormonmentes spiral az ami hosszu pecsetelest elhuzodo bo verzest okozhat ill a mehenkivuli terhesseg eseleyet ill kismedenci gyulladas eselyet noveli.

Nyugaton nagyon ritka a sima spiral alt csak azok tetetik be akik vallasi okokbol szeretnenekminden honapban verzeni

2016. dec. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is hormonmentes spirál volt 7 évig, semmi bajom nem volt vele, megbízhatóan működött.

Eleinte normális a vérezgetés, nekem nem lett tőle hosszabb a mensi, de az igaz, hogy erős vérzés volt mindig.

Én a fogigátlót sem nagyon bírtam, állandóan rosszul voltam tőle, azért nem raktam fel hormonos spiralt. Plusz a dokim azt mondta, ha majd akarok még gyereket, jobb a hormonmentes, mert a hormonos nagyon vékonyitja a nyálkahártyát.

Kinek ez jön be, kinek az.

2016. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én sem bírtam a fogamzásgátlót. Egy hónapot szedtem. Nagyon rosszul voltam tőle plusz vérnyomásom az egekben. Inkább nem próbálkozom más hoemonnal. Spirálban sem. Remélem ez beválik majd, mert, ha tényleg jó, akkor felrakással együtt 20 ezer és 5 évig jó. Ettől olcsóbb foggátló nem hiszem, hogy vsn, kivéve az elkötést.
2016. dec. 3. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!