Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mirena spirál felhelyezése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirena spirál felhelyezése után fél évvel normális a folyamatos enyhe vérzés?

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen de ne felejtsd el ellapátolni.
2014. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
spirál használók írtak ilye a hoxán...orvoshoz fordulj,nem normális
2014. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem normàlis,nekem is ilyenem van,de amiota behelyeztèk egy csepp sem volt...fordulj orvoshoz minnèl elöbb!
2014. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 RRR ***** válasza:
lobogj nődokihoz
2014. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem folyamatos, de rendszeres össze-vissza enyhe vérzésem van. Két és fél éve van fönt a Mirenám, nem most kezdődött a probléma. A nőgyógyász szerint rendben van a spirál, ha nekem ez zavaró, akkor csak annyit tud tenni, hogy leveszi. Mérlegeljem, hogy megéri-e nekem a levétel, vagy inkább elviselem a vérezgetéssel járó kellemetlenséget. Nem vetettem le...

Kérlek írd majd meg, hogy neked mit mondott az orvos, ha már túlvagy a vizsgálaton. Köszi!

2014. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Holnapra van időpontom az orvoshoz, utána írok. Neked mennyire össze-vissza van vérezgetés? Nekem ahogy feltette, 2 hétig nem véreztem, aztán 3 hónapig folyamatosan. Volt két hét szünet, már örültem, aztán kezdődött újra, és ennek megint kb. 3 hónapja.
2014. nov. 23. 22:00
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok - szülés utáni első kontrollon lett feltéve, akkor még kb 3-4 hétig véreztem, aztán már nem folyamatosan, hanem néhány naponta egy kicsit. Fél évvel a feltétel után teljesen beállt, minden szuper volt, rendszeresen jött meg a havim. Nagyon boldog voltam, hogy bevált.

A második évben viszont először hó közi vérzéseim voltak, aztán rendszertelenné vált a menzeszem és most meg már hónapok óta kb alig van olyan nap, hogy ne vérezgetne ha csak minimálisan is. Az orvos szerint a spirál jó helyen van, minden rendben van velem is. :/ Elég elkeserítő, de nem vetettem le, mert gyógyszert nem szedhetek, a gumit utáljuk, másban meg nem bízom.

2014. nov. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szia utolsó:) Voltam az orvosnál. Csinált UH-t, teljesen rendben van a spirál, nincs elmozdulva. Mondta, hogy fertőzéstől lehetséges a vérzés, mivel a felhelyezéskor előfordulhat ilyen (szerintem utána is), és írt fel antibiotikumot, és valami vérzéselállítót. Nem tudom melyik melyik, a nevük: dicynone 250, 3x1, és zanocin 200 2x1, ha gondolod, utána tudsz nézni. Azt is mondta, hogy ezektől a gyógyszerektől 7-10 nap alatt el kell múlnia a vérzésnek. Ha érdekel a fejlemény, akkor írhatok 1 hét múlva.
2014. nov. 24. 21:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, légyszi, majd írj, hogy bevált-e. Ha igen, akkor visszamegyek a dokimhoz és kiíratom. Köszi!
2014. nov. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ok:) Írok majd
2014. nov. 25. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!