Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mennyi pénzből jöttök ki...

Ti mennyi pénzből jöttök ki egy hónapban. Két pici mellet?

Figyelt kérdés

Jut mindenre?

Félre tenni tudtok?


2016. dec. 3. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 2 kicsi van egy lány(3)egy fiu(1). A férjem elég jól keres ugye én otthon vagyok és jut mindenre, tudunk is félretenni. Most spórolunk egy új autóra
2016. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két pici mellet, hát bocsi de ezt muszáj volt :D
2016. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

😄😄😄


Bocsi elirtam és észre sem vettem. De tényleg vicces is kimondva.

2016. dec. 3. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:
21 és 4,5 hónaposak az enyémek. Havi 180-200 ezerre mondanám azt, hogy ebbe belefér a minimum jelenleg. A kiadás java sajnos nem gyerekekre szánt pénz, hanem rezsi, lakáshitel, étkezés. Több a havi bevételünk jelenleg, de korábbi nagyobb kiadások miatt benne vagyunk a folyószámla hitelkeretben, és a férjemnek diákhitele van, így félretenni nem tudunk.
2016. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg gyesen vagyok a legkisebb lányunkkal (két gyerek van), de mellette dolgozom is, így 360 ezer körül van a bevételünk.

Eddig nem tudtunk félretenni,mert csak az albérlet 160 ezret vitt el télen, ami nagyon sok. Mellette van még hitelünk, telefonszámlánk stb. amit fizetni kellett. Most költöztünk saját házba, így valószínűleg fogunk majd tudni, mert a lakáshitelnek 44 ezer a törlesztője. Igen, jut mindenre, harmadik gyermeket is szeretnénk.

2016. dec. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!