Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénzből tudtok megélni...

Mennyi pénzből tudtok megélni egy hónapban? Hány gyereketek van?

Figyelt kérdés
Albérlet/saját ház? Mennyit tudtok költeni a gyerekekre (játék, édesség, állatkert...)?

2014. máj. 2. 20:04
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja! És mit dolgoztok? :)
2014. máj. 2. 20:05
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hiteles lakásban élünk, szerencsére nagyon jól.

A mindennapokban ez annyit jelent, hogy jó minőségű és egészséges ételeket eszünk, olyan ruhát és cipőt veszünk, ami tetszik nekünk. Édességre nem költünk sokat, de a lányunk imádja a különféle sajtokat, azok elég drágák :-)

Szórakozásra sem költünk olyan sokat mert még kicsi, havonta 1 játszóház, ilyen jó időben pedig kirándulás. Budapesten élünk, itt vagy a közelben sok ingyenes vagy olcsó szórakozási lehetőség van.

Nekünk felnőtteknek néha egy mozi, kávézás vagy biliárdozás a barátokkal, ilyesmi.


Olyan 250-280 körül van a havi fix kiadásunk, ebben minden benne van.


Egy gyerekünk van, 3 éves kislány, de lassan szeretnék majd újra teherbe esni.

2014. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én bankban dolgozok a férjem pedig informatikus mérnök :-)
2014. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Kb 250.000-ből,mert ennyi bevételünk van,de egy olyan 400.000 kellene hogy tényleg minden meglegyen ami kell,és ne kelljen spórolni.Jövő hónaptól már nem lesz gyesem,így 25.000-el kevesebb lesz a bevétel.Munkahelyemre nem vesznek vissza dolgozni.


Családi házban élünk,ez hitelmentes,de van egy kocsink amin van hitel sajnos.


Azt meg nem mondom mennyit költök a gyerekre,édessége ritkán kap,de rengeteg joghurtot,tejes dolgokat,vagy én sütök.Programként általában ingyenesre megyünk,kivéve nyáron akkor állatkert,vidámpark,strand.Tavaly voltunk nyaralni,idén is megyünk...

2014. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Bevételünk átlagban 500.000 Ft körül van. Hiteles családi házunk van, 130.000 a törlesztő. Családi 5+2 személyes az autónk, ez hitelmentes. 3 gyermekünk van.

Azt gondolom, hogy középszínvonalon élünk. Lehetne jobb, de sokkal rosszabb is. Gyerekeknek mindenük megvan, de sajnos nem igazán járunk el semerre. Ennek szabadidőhiány az oka.

Férjem az olajiparban dolgozik, rengeteget van külföldön, én itthon vagyok gyeden.

2014. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Most láttom, hogy amire én gondoltam az elég kevés...

2014. máj. 2. 20:41
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondoltál?
2014. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Most még gyeden vagyok, így a havi bevétel kb. 230000,- Ft. Két gyerek van, 1,5 és 5,5 évesek. Saját lakásunk van, a hitel 30000,- Ft. Jelenleg épphogy kijövünk belőle. Amire kell, arra van, de lehetne több. Sajna a férjem fizuja nem túl sok, viszont jó az időbeosztás és örülünk, hogy ez is van (vendéglátás). Ősszel megyek vissza dolgozni, akkor jobb lesz a helyzet, én irodában dolgozom.
2014. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hiteles sorházban élünk (75.000 a hitel havonta), ezzel együtt a havi kiadásunk 200.000 körül van, de ebben már minden benne van. Júliusban megszületik a 4. gyermekünk. Össz bevételünk 430, nem dúskálunk, de lehetne rosszabb is. A gyerekek nem nélkülöznek semmit, különórákra járnak, sportolnak. Évente egyszer nyaralni megyünk, a kikapcsolódás pedig a mozi, havonta egyszer- kétszer elmegyünk. Férjem saját váll. dolgozik, így nagyon sokat dolgozik.
2014. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
4-es vagyok: komolyan érdekelne mi lepontoznivaló volt a válaszomban!?
2014. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!