Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy érzem kevés időm/energiám...

Úgy érzem kevés időm/energiám a férjemre, mióta úton van a 2. babánk. Hogyan lehetne több energiám? Ti szedtek valami plusz vitamint a terhes vitaminon kívül?

Figyelt kérdés

Ő 16ig dolgozik,de én már rohanok is a kicsiért az oviba,17:45kor találkozunk úgy igazán mindannyian.


Kisfiam még ugrál egy sort apán,csinálok vacsit,fürdés és máris 20:00..:(


20:30kor alvás,de csak 21körül jövök ki a fiunk szobájából.


21től a férjemmel voltam terhesség előtt vagy éjfélig.. bújtunk,tévéztünk,beszélgettünk stb. De már 1 hete azt veszem észre,hogy bealszok ágybakerülés után sztem vagy 15 perccel. Házaséletünk nagyon aktív volt a terhesség előtt,de most úgy érzem elhanyagolom :(

Ő nem panaszkodik,de én meg érzem :(

Jobb lesz ez???


Első babámmal nem volt ilyen gondom. Nagyon sok energiám volt!


2016. dec. 3. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A terhesseg ilyen, en 4 honapig keptelrn votam kikelni az agybol. Elotte meg hegyet masztam ...

Biztosan megerti aferjed, mond el neki, hogy ezt erzed

2016. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy, nem látom?

Ha még az elején, akkor persze, hogy fáradékony vagy. Az majd elmúlik hamarosan.

Sajnos én is ilyen voltam, fáradt, az ágyban is kedvetlen.

A második trineszterben megváltozott. Sok az energiám, és a szex is nagyon jo, mint a baba előtt. Pedig már alig férünk egymáshoz :)

Voltál már terhes, tudod, hogy milyen változékony állapot ez.

Elő, szeretetteljes kapcsolatnak tűnik a tietek, nem lesz ebből semmi gond!

2016. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a vitaminokon múlik, apa nem panaszkodik. Mi a probléma? Ennyit el kell viselnie egy kapcsolatnak. Én nem tipródnék ezen. Fáradt vagyok, álmos vagyok és kész. Majd leszünk együtt többet hétvégén.
2016. dec. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Biztosan túl érzékeny vagyok akkor ...

13 hetes terhes vagyok.

2016. dec. 4. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!