Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes lett tőlem a barátnőm....

Terhes lett tőlem a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőmmel 22 éves egyetemisták vagyunk és 5 éve járunk. Most nem tudom hogy lett terhes gyógyszer mellett. Amikor megtudtuk nagyon örültünk a kicsinek. Amikor én elmondtam a szüleimnek ők egész jól fogadták. De amikor a barátnőm elmondta a szüleinek el akarták vinni abortuszra. Ezt ugye nem tehetik meg? Janés mindaketten nem a szüleinkkel lakunk de mi együtt lakunk a barátnőmmel. És légyszi hagyjatok olyan válaszokkal hogy felelőtlen vagyok meg minden. Köszönöm a válaszokat 22/F

2016. nov. 20. 12:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
82%
Nem tehetik meg, hisz felnőttek vagytok - bevágják a durcát. és majd ha ott a kisbaba visszasírják magukat, mert nagyon cukker lesz és látni akarják -sok ezer ilyen eset van.
2016. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
94%

És ti fogtok gyereket nevelni, amikor annyit se tudtok, hogy 18-tól felnőttek vagytok és onnantól a szüleitek nem tehetnek semmit?

(De elárulom 18 alatt se kényszeríthetnék abortuszra, max. nem támogatnák anyagilag az unokájukat)

2016. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 A kérdező kommentje:
Mondjuk én elég jó helyen dolgozok tehát.nem szorulnánk bármelyik szülőre. Nekem az a bajom hogy nem akarom megrontani a kapcsolatunkat
2016. nov. 20. 12:44
 4/78 anonim ***** válasza:
100%
Nem te kérdezted tegnap,hogy hogyan magyarázd el a barátnődnek,hogy még nem szeretnél gyereket. De ő má abbahagyná a gyógyszert mert vágyik rá? Egyébként felnőttek vagytok,de ha nem is lennétek sem lehet senkit abortuszra kényszeríteni. Majd belenyugszanak,de ha nem is az az ő gondjuk,ha van hol laknotok és nem az ő pénzükből akarjátok eltartani a gyereket.
2016. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:
Nem én voltam
2016. nov. 20. 12:45
 6/78 anonim ***** válasza:
86%

Ha jól tudom, szülő nem kényszerítheti a gyerekét abortuszra, még akkor se ha a gyerek még kis korú. Főleg, hogy 22 éves és nem is otthon lakik a szüleinek ebbe nincs beleszólása.

Amúgy szerintem ez nem akkora tragédia. Már nem 13 évesek vagytok.

2016. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 A kérdező kommentje:
De erre nem fog rámenni a kapcsolatunk?
2016. nov. 20. 12:46
 8/78 anonim ***** válasza:
93%

Netan nem vagy cselekvokepes? Vagy nem is tudom, mibol gondolod, hogy barki is beleszolhat... 12 vagy, vagy 22?!

Te jo eg.

2016. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
40%
szabad megtudnom, miért 0 az 1-es?
2016. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
44%
Ezt mi nem tudhatjuk.
2016. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!