Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van ez? Az egyik kérdésn...

Miért van ez? Az egyik kérdésnél lecseszik a kérdezőt, hogy miért nem megy orvoshoz rögtön (akár jogosan is). Másik kérdésnél meg azt a válaszolót hülyézik le, aki íjra, hogy márpedig orvoshoz kell menni.

2016. dec. 5. 15:24
 1/3 A kérdező kommentje:

De akár ezt is írhattam volna: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

minden válasz le van pontozva! Csak én nem értem, hogy mi értelme ennek?

2016. dec. 5. 15:29
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű: mert a kettő között félúton van a megoldás!

Túl korán csak annak érdemes, akinek volt már vetélése vagy jelenleg barnázik...stb.


Egyébként teljesen felesleges nagyon korán (4-5 hét) elrongyolni az orvoshoz, mert jó eséllyel úgyse lesz még szívhang.

A másik is egyértelmű, hogy miért ne menjen a 12. hét után, hisz a legfontosabb genetikai uh-ról maradna úgy le.


7-8. héten ideális.

Én probléma miatt 6+4-en mentem.

2016. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom, ahogy te #2es válaszoló.

De a laborosnál lecseszi a többség, hogy azonnal menjen orvoshoz, közbe meg csak nem tájékoztatták/tájékozódott kellőképpen és itt rákérdezett, de kismilliószor volt már orvosnál, a 12. heti UH-nál meg a többség azt nyomja, hogy mit kell erre ráparázni, csak annak fontos, aki elvetetné a beteg babát...

A pecsételő vérzés egyértelmű, de ott is megy ez az "életképtelen vagy" c. szöveg.

2016. dec. 5. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!