Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az éllettárs is köteles...

Az éllettárs is köteles gyerektartás fizetni?

Figyelt kérdés
Ha az apa nem tud fizetni , vagy nem annyit fizet . Akkor a párja is felelöségre vonhato ? Közelezhető a gyerektartás fizetésére ?
2016. dec. 6. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Miért a párjának van valami köze a gyerekhez?

Semmi.

2016. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Az b*szna be, már bocs. Mi köze hozzá?
2016. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem! Nem a párjáé a gyerek!
2016. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
GYerektartást KIZÁRÓLAG a szülönek kell fizetnie, sem a házastárs, sem az élettárs, sem az ö szülei nem kötelesek erre.
2016. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Hihi, itt mindig olyan jó elgondolásokat olvasok. :D Majd felkeresem gyermekem apjának aktuális nőjét, hogy fizessen már, mert apuka nem teszii rendesen...
2016. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Honnan a tökömből szedted ezt az orbitális nagy baromságot???Atyavilág,ne égesd már magad légyszives,töröltesd a kérdést!
2016. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kérdező ! :) ezt én kaptam meg hogy fizesek én . Fizet a párom csak nem mindig annyit amennyit kell , mert jelenleg nincs munkája . Nem azt mondom hogy egyáltalán nem fizet csak néha kevesebbet mint kellene .
2016. dec. 6. 15:24
 8/13 A kérdező kommentje:
De akkor engem nem kötelezhet a gyerektartás megfizetésére a párom helyett . Mert állitolag utána nézett , és ez" igy van " .
2016. dec. 6. 15:40
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az viszont simán előfordulhat, hogy a közös bankszamlatokat zaroljak, vagy a közös ingatlant terhelik meg jelzáloggal.
2016. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a bíróság megállapított egy havi összeget, és nemcsak a fizetésének x százalékát adták meg, akkor azt fizetni kell. Ha nem teszi az élettársad, akkor behajthatják rajta.
2016. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!